Celeron laptop fiyatının 5.199,90 TL olması

O fiyatın 1300 TL'si Windows'un fiyatı zaten. :)
İçinde işletim sistemi olması fiyatı etkilemiyor. Çöp laptop, çöp fiyat. Al bu da FreeDOS
Aynı fiyatta. İçine OEM W10 Yüklemedikleri ne malum?

Dolar zaten artık inmek bilmiyor sağ olsun. Uzaktan eğitim ile bilgisayarın yanında klavye, mouse ve kamera satışları da patlama yaşamış durumda. Satıcılar da talebi görünce yapıştırmış hemen fiyatı. Bizim ülkede oldukça doğal bir durum. Birilerinin buna ihtiyacı mı var? Arttır fiyatı arttır hiç gecikme.
Başka marka ve SSD olmayan bir bilgisayarı birkaç yıl önce 3.000'e aldım. Gerçekten çok üzücü.

O fiyatın 1300 TL'si Windows'un fiyatı zaten. :)
Üreticinin lisansıyla sizin Microsoft'tan 1.300 TL'ye satın altığınız lisans arasında çok fark var. Microsoft'tan alınan lisansı farklı bilgisayarlara taşıyabilirsiniz. Üreticinin lisansını sadece satın aldığınız üründe kullanabilirsiniz. Dolayısıyla bilgisayar üreticileri lisansı bahsettiğiniz gibi 1.300 TL bayılıp almıyorlar. Hadi hepsini geçtim her ne olursa olsun bu bilgisayar bu fiyatı hak etmiyor.

Üreticinin lisansıyla sizin Microsoft'tan 1.300 TL'ye satın altığınız lisans arasında çok fark var. Microsoft'tan alınan lisansı farklı bilgisayarlara taşıyabilirsiniz. Üreticinin lisansını sadece satın aldığınız üründe kullanabilirsiniz. Dolayısıyla bilgisayar üreticileri lisansı bahsettiğiniz gibi 1.300 TL bayılıp almıyorlar. Hadi hepsini geçtim her ne olursa olsun bu bilgisayar bu fiyatı hak etmiyor.
İçinde işletim sistemi olması fiyatı etkilemiyor. Çöp laptop, çöp fiyat. Al bu da FreeDOS
Aynı fiyatta. İçine OEM W10 Yüklemedikleri ne malum?
Arkadaşlar sanki yanlış anlaşılmışım gibi hissettim. Ben alsın demedim. Sadece ironi yapmak istemiştim.

Geri
Yukarı