Celeron N2830 sürücüsünü indirme

Hüsnü_Çoban

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Sivil Polis
Bilgisayarı formatladım, maalesef Driver Booster'dan yükledim. Şimdi orijinal ve düzgün driverları yüklemek istiyorum. Ne yapabilirim?
Not: HD Graphics'in yanında model yazmıyor.
CPU: Celeron N2830 Default MHz: 2166 MHz, Max MHz: 2417 MHz, Socket Type: Socket 1170 BGA, BayTrail-M
GPU: HD Graphics
Motherboard: Lancer 5A6
RAM: Crucial Technology CT102464BF160B. C16 DDR3 Default MHz: 800

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayarı formatladım, maalesef Driver Booster'dan yükledim. Şimdi orijinal ve düzgün driverları yüklemek istiyorum. Ne yapabilirim?
Not: HD Graphics'in yanında model yazmıyor.
CPU: Celeron N2830 Default MHz: 2166 MHz, Max MHz: 2417 MHz, Socket Type: Socket 1170 BGA, BayTrail-M
GPU: HD Graphics
Motherboard: Lancer 5A6
RAM: Crucial Technology CT102464BF160B. C16 DDR3 Default MHz: 800
Hocam buradan manuel olarak,Support Asistant'tan otomatik olarak indirebilirsiniz.
Ayrıca GPUnuz:Intel HD 400 (Bay Trail).

Hocam buradan manuel olarak,Support Asistant'tan otomatik olarak indirebilirsiniz.
Ayrıca GPUnuz:Intel HD 400 (Bay Trail).
GPU'su Atom series HD Graphics Z3700 hocam. Bay Trail olduğu doğru ama diğeri yanlış. HD 4xx serisi Core işlemcilerde var. 14 nm mimarisi var ve Braswell serisinden. Arkadaşın işlemcisi 22 nm. Neden boş yaptınız diyeceğinizi tahmin ettim 😁 . Öyle deyince oyun oynanabileceğini zannediyorlar ama çöp bir ekran işlem birimi. Metin2 CS 1.6 devamke.

GPU'su Atom series HD Graphics Z3700 hocam. Bay Trail olduğu doğru ama diğeri yanlış. HD 4xx serisi Core işlemcilerde var. 14 nm mimarisi var ve Braswell serisinden. Arkadaşın işlemcisi 22 nm. Neden boş yaptınız diyeceğinizi tahmin ettim 😁 . Öyle deyince oyun oynanabileceğini zannediyorlar ama çöp bir ekran işlem birimi. Metin2 CS 1.6 devamke.
Hocam bazı Celeron ve Atom işlemciler HD 400/405 kullanabiliyor (ben Atom E8000 kullanıyorum ve HD 400 var,bir halta da yaramıyor).
Zaten HD 520'den gerisi çöp.

Tövbe! Driver Booster doğru yüklemiş. Güncel diyor.

Geri
Yukarı