Celeron N3060 İle 4K Film İzlemek

Yusufigit

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Elektronik Teknisyeni
Merhaba arkadaşlar. Elimde İntel Celeron N3060 işlemcisi ve HD Graphics GPU’su olan bir laptop var. 4K monitör almayı düşünüyorum. Bu cihaz ile 4K film izlenebilir mi?

Evet, kağıt üzerinde oynatabiliyor olarak görünüyor. Belki arada sırada ufak tefek kare atlamaları yapabilir.

Ek: İndirilen H.265 4K videoları oynatabilir lakin çevrim içi videoları veya Youtube'ta bulunan 4K içerikleri oynatabileceğini sanmıyorum.

Son düzenleme:
AMD A10 +Nvidia GT 1030 bile bazı videolar kastı. Bu, videonun nasıl ve ne tür kodlandığı ile alakalı da olabiliyor.

Evet, kağıt üzerinde oynatabiliyor olarak görünüyor. Belki arada sırada ufak tefek kare atlamaları yapabilir.

Ek: İndirilen H.265 4K videoları oynatabilir lakin çevrim içi videoları veya Youtube'ta bulunan 4K içerikleri oynatabileceğini sanmıyorum.
Hocam benim de 4K özellikli bir televizyonum var. MKV videoları açmıyor. MP4 olarak indiriyorum IDM ile bu sefer de görüntü beyaz oluyor. Nasıl bir çözüm bulabilirim?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı