Celeron N3350 sisteme BIOS modlama nasıl yapılır?

TechnoF

Picopat
Daha fazla  
Intel Celeron n3350.
Intel HD 500.
4 GB DDR3.
Packard Bell EasyNote en te 69ap kullanıyorum spino_ap v1.19 var Advanced sekmesi yok hız aşırtma yapmak istiyorum bir şeklide mümkün mü?

Intel Celeron n3350.
Intel HD 500.
4 GB DDR3.
Packard Bell EasyNote en te 69ap kullanıyorum spino_ap v1.19 var Advanced sekmesi yok hız aşırtma yapmak istiyorum bir şeklide mümkün mü?

Marka model söyleyebilir misiniz?

Overclock yapabilmek için yani bir bakıma performans artışı için

Fikrine saygı duyuyorum fakat düşüncemi belirtmek isterim. Overclock işlemcinin çok ısınmasına sebep olabilir ve soğutma yetmezse donanım zarar görebilir. Herşeyin önlemini aldım ben arkadaş diyorsan kolay gelsin umarım başarılı olursun :)

Fikrine saygı duyuyorum fakat düşüncemi belirtmek isterim. Overclock işlemcinin çok ısınmasına sebep olabilir ve soğutma yetmezse donanım zarar görebilir. Herşeyin önlemini aldım ben arkadaş diyorsan kolay gelsin umarım başarılı olursun :)
Nasıl yapacağımı öğrenebilirsem yapacağım teşekkür ederim😄

BIOS mods forumunda konu aç sana yardımcı olurlar.

Intel Celeron n3350.
Intel HD 500.
4 GB DDR3.
Hem sistem eski hem de laptop. Bir şekilde overclock yapsanız bile ne iyi bir performans alırsınız ne de bilgisayarı ısınmadan kullanabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı