Celeron N4000'li sistem için en iyi Visual Studio sürümü nedir?

Daha fazla  
Celeron N4000 işlemcili bir laptopum var ve Visual Studio'da kullanacağım ancak düşük sistemde hangi sürüm daha iyi olur emin değilim. Çok eski bir sürüm de olmasın çünkü C# için kullanacağım ve internette eski sürümlere göre çok değişiklik olduğunu söylüyorlar genel olarak.

O sisteme Visual Studio çok ağır gelir. Visual Studio Code öneriyorum o sistem için.

Hocam Visual Studio Code kullanıyorum. Fakat programlama temelleri dersi aldım bu sene ve ders hocamız Visual Studio'dan anlatacak. O yüzden uygun bir sürüm arıyorum. Daha önce Visual Studio 2017 kullanmıştım. Bu laptop ile tabii arkada başka bir program açamıyordum. O halde kullanarak birkaç program yapmıştım. Ders hocamız 2008-2022 arası herhangi bir sürüm olabilir ded. İ fakat 2008 kadar eski bir sürümde de mutlaka büyük değişiklikler vardır.

Son düzenleyen: Moderatör:
Celeron N4000 işlemcili bir laptopum var ve Visual Studio'da kullanacağım ancak düşük sistemde hangi sürüm daha iyi olur emin değilim. Çok eski bir sürüm de olmasın çünkü C# için kullanacağım ve internette eski sürümlere göre çok değişiklik olduğunu söylüyorlar genel olarak.
2017 ve altı sürümlerde kasma donma yaşanacağını sanmıyorum. Ya hocam bir de en kısa zamanda bir şeyler geliştirip bilgisayarınızı upgrade edin Celeron nedir ya? 😁

2017 ve altı sürümlerde kasma donma yaşanacağını sanmıyorum. Ya hocam bir de en kısa zamanda bir şeyler geliştirip bilgisayarınızı upgrade edin Celeron nedir ya?

Hocam para olsa zaten alırım keyfimden Celeron işlemciyle sürünmüyorum. Almışken de uzun bir süre idare edecek almak isterim haliyle o laptoplar da en az 20 bin liradan başlıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kullandığın işlemcinin üretilme amacı ve pazarlanma stratejisinde bırak VS'i masaüstü kullanım bile yok. Sanayide hareketli kolları kontrol etsin veya depoda 3-5 ürün gösteren ekranlara takılsın diye yapılmış cacık bir işlemci.

Ne kullanırsan kullan ağır gelir. Şimdiden sabır dilerim.

pazarlanma stratejisinde
Bu işlemciyi alıp da "Güçlü Celeron" diye pazarlayanları kasdetmiyorum tabii ki. @Kaspersky Kullanıcısı

Yeni konular

Geri
Yukarı