Cem Karaca'nın YouTube kanalına ne oldu?

ToprakEsen

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
İnternet üzerinden Cem Karaca'nın şarkılarını dinlemek isterken Cem Karaca'nın adına otomatik açılmış olması gereken YouTube kanalını bulamadım. Albümlerin paylaşıldığı bir kanal buldum ve fark ettim ki bu kanal olması geren YouTube kanalıymış fakat biri eline geçirip saçma videolar yüklemiş. Bu konuyla ilgili ne yapılabilir?

Dosya Ekleri

• Screenshot_20230716-023553.png
    Screenshot_20230716-023553.png
    284,5 KB · Görüntüleme: 73
  • Screenshot_20230716-023603.png
    Screenshot_20230716-023603.png
    186,2 KB · Görüntüleme: 72
İnternet üzerinden Cem Karaca'nın şarkılarını dinlemek isterken Cem Karaca'nın adına otomatik açılmış olması gereken YouTube kanalını bulamadım. Albümlerin paylaşıldığı bir kanal buldum ve fark ettim ki bu kanal olması geren YouTube kanalıymış fakat biri eline geçirip saçma videolar yüklemiş. Bu konuyla ilgili ne yapılabilir?

Cem Karaca'nın hesabı ele geçirilmiş olabilir hiçbir fikrim yok. Biraz araştırdım ama albümleri Avrupa Müzik, Yavuz Burç Plakçılık ve Ders Vlog gibi kişiler paylaşmış.

Cem Karaca'nın hesabı ele geçirilmiş olabilir hiçbir fikrim yok. Biraz araştırdım ama albümleri Avrupa Müzik, Yavuz Burç Plakçılık ve Ders Vlog gibi kişiler paylaşmış.
Ders Vlog sayfası otomatik olarak açılan YouTube kanalı fakat ele geçirilmiş.

@Recep Baltaş abi YouTube Türkiye'den bir tanıdığın varsa bir soruşturur musun bu tarzda böyle bir şey nasıl olabiliyor? Önemli bir sanatçının hesabı nasıl el değiştirebiliyor?

Yeni konular

Geri
Yukarı