Çenede kemik yer değiştirebilir mi?

omer_pltx

Centipat
Daha fazla  
İlk okul zamanlarımda çenemle oynadığımı hatırlıyorum çenemin iki tarafında da küçük miskettin üçte biri kadar büyüklük de top şeklinde sanırsam kemikler vardı çemim altından üstüne atıp duruyordum ve geri gittiğini hatırlıyorum şimdi 18 yaşımda çenemin sağında bir küçük kemik üstte solunda altında var iki tarafda da bir eksik farklılık var normal mi, önceden de kafama takdım bunu ama sonra nasıl elimle kemik yerdeğişsin dedim bıraktım da şu an hafif bir agrı hissediyom tam kemikde aklıma takıldı.

222.png

Son düzenleyen: Moderatör:
İşaretlediğin bölgede lenf bezi var üstteki arkadaşın dediği gibi orada bir ağrı varsa tavsiyem KBB'ye gitmen.

Onlar kemik değil de lenf bezidir. Yer değiştireceklerini sanmıyorum. Ağrı varsa lenf bezi iltihabı falan olabilir.

İşaretlediğin bölgede lenf bezi var üstteki arkadaşın dediği gibi orada bir ağrı varsa tavsiyem KBB'ye gitmen.
lenf bezide tam olarak bilimiyom bir tarafta var birinde yok ve sert bişey de gerçi çok hareket ettirebiliyom sağ solo belkide lenfdir, teşşekürler

İki tarafta da var lenf bezin. Kafanı öne ve sola eğersen dediğin bölgede elinle sol taraftakini hissedebilirsin tam tersi için de aynısı geçerli. Ayrıca elinle hareket ettirebilmen de normal korkmana gerek yok. Ağrı ve hassasiyet durumu varsa KBB'ye görün

İki tarafta da var lenf bezin. Kafanı öne ve sola eğersen dediğin bölgede elinle sol taraftakini hissedebilirsin tam tersi için de aynısı geçerli. Ayrıca elinle hareket ettirebilmen de normal korkmana gerek yok. Ağrı ve hassasiyet durumu varsa KBB'ye görün
anladım çok teşşekkür ederim

Geri
Yukarı