Çenem yamuk

35alper35

Centipat
Daha fazla  
Alt çenem yamuk arka kameradan çekince fotolarda troll face gibi çıkıyor ama ön kamerada bir şey olmuyor hangisi gerçek onu da bilmiyorum. Arkadaşlarıma soruyorum az bir şey yamukluk var ama o kadar da değil belli bile olmuyor neredeyse diyorlar. Arka kameradan çekilmiş fotoma bakıyorum üst çenem Allah'a selam veriyor alt çenem peygamberle kadere rest çekiyor, sonra ön kameradan bakıyorum bir şey yok arkadaşlarıma soruyorum arka kameradaki gibi değil diyorlar hangisi gerçek ve alt çenemi düzetmek için ne yapmam lazım, ameliyat mı nasıl çözülür bu sorun?

Son düzenleyen: Moderatör:
Genelde çoğu insanın yüzü yamuktur, yani simetrik değildir. Bu durum biraz fotojenik olmamanızdan da kaynaklanabilir. Çokta dert etmeyin derim. Çünkü hiç kimse siz söyleyene kadar farkında bile olmayacaktır.

Alt çenem yamuk arka kameradan çekince fotolarda troll face gibi çıkıyor ama ön kamerada bir şey olmuyor hangisi gerçek onu da bilmiyorum. Arkadaşlarıma soruyorum az bir şey yamukluk var ama o kadar da değil belli bile olmuyor neredeyse diyorlar. Arka kameradan çekilmiş fotoma bakıyorum üst çenem Allah'a selam veriyor alt çenem peygamberle kadere rest çekiyor, sonra ön kameradan bakıyorum bir şey yok arkadaşlarıma soruyorum arka kameradaki gibi değil diyorlar hangisi gerçek ve alt çenemi düzetmek için ne yapmam lazım, ameliyat mı nasıl çözülür bu sorun?
Kendinize aynada baktığınızda nasıl görünüyor? Eğer normal ise siz kamerayı çok yaklaştırıyorsunuz. Geniş açı lenslerin karakteristiği sebebiyle geniş açı kameralarda çok yaklaştığınız obje içeri doğru genişler. (Anlatamadım gibi hissediyorum ama olsun o kadar. :D ) Yani kısaca kamerada nasıl çekeceğinizi bilmeniz gerekir, her lensin etkisi farklı.

Bence bu hali size sağlık sıkıntısı vermiyorsa uğraşmayın derim. Zaten arkadaşınızda öyle dediyse çokta dikkat çekicek birşey değil demek ki.

Geri
Yukarı