Çözüldü CentOS cyberpanel domain yönlendirmesi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Dragons06

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, cyberpanel kurulumu yaptıktan sonra domain yönlendirmek istediğimde web site kurulumu yapıyorum sunucu IP adresinde site kuruluyor ve görünüyor ancak domain ile bağlanmıyor.

1 - 192.168.x.x:8090/preview/sunucuhizmeti.ga şeklinde site kuruluyor ancak sunucuhizmeti. Ga şeklinde bağlanmak istediğimde maalesef bağlanmıyor.
2 - nameserver güncellemeleri hem domain panelinde ns1.sunucuhizmeti. Ga ve ns2.sunucuhizmeti. Ga olarak public IP adresime yönlendirdim hem de cyberpanel admin panelinde add records kısmından nameserver güncellemeleri yaptım.
3 - name server güncellemelerinden sonra add records olarak a kaydı oluşturup IP adresime yönlendirdim ancak hala yönlenmiyor.

Ayrıca;
Cloudflare hesabından site ekledim ve DNS ayarlarını yaptığımda error 523 Origin is unreachable hatası alıyorum. Son olarak cyberpanel kurulumu tamamlandığında public IP adresinden girmeye çalıştığımda (yani 88.165.X. X: 8090 şeklinde) cyberpanel admin paneline bağlanmıyor. Sadece 192.168. X. X: 8090 şeklinde bağlanıyor bundan kaynaklı da olabilir mi?

Modemde yapılması gereken ayarlar var mı?

Çözüldü: Modemden 8090 ve 80 port yönlendirmesi yaparak ve cloudflare de DNS IP adresini yanlış girdiğim için sorun düzeldi arkadaşlar
Kapanabilir konu.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı