Cep telefonu ekranındaki bulanıklık zamanla geçer mi?

sudo23

Decapat
Daha fazla  
Mat seramik ekran koruyucu taktım ama ekranda; hani ıslak mendille silersiniz, kurutmazsanız ve bir ıslaklık, bir bulanıklık olur ya aynı ondan var. Zamanla geçmesini ümit ediyorum. Zamanla geçer mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Mat seramik ekran koruyucu taktım ama ekranda; hani ıslak mendille silersiniz, kurutmazsanız ve bir ıslaklık, bir bulanıklık olur ya aynı ondan var. Zamanla geçmesini ümit ediyorum. Zamanla geçer mi?

Çok yoksa zamanla geçebilir. Ama öbür türlü geçeceğini sanmıyorum. Keşke düzgünce silip yerleştirseydiniz.

Kalitesiz bir ürünse geçmez. Ben de zamanında Ttec mat almıştım, görüntüyü aynı tarif ettiğiniz gibi kötüleştirdi ve düzelmedi. Söktüm attım.

Aslında kötü fikir değil. Fakat çıkarıldıktan sonra genelde çöpe atıldığı için pek yanaşamadım.
ya çıkardım sildim geri taktım fakat düzelmedi sanırım koruyucudan kaynaklı ama genede kullanacam yapacak bişi yok çok rahatsız etmeye başlarsa çıkarırım.

Ya çıkardım sildim geri taktım fakat düzelmedi sanırım koruyucudan kaynaklı ama gene de kullanacağım yapacak bir şey yok çok rahatsız etmeye başlarsa çıkarırım.

Evet dediğiniz gibi sorun koruyucudan üstlerde bir arkadaş koruyucudan bahsetmişti. Arkadaş haklı. Rahatsız edene kadar kullanın olmadı kalitelisini alırsınız. Veya hiç kullanmazsınız.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı