Cep Telefonuna Taksit Yasağı Kalkacak mı?

kaaner48

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
10 Ağustos'ta birkaç yerde haberini okumuştum, 20 gün içinde taksit yasağı kalkacak yazıyordu.
Gelişme ile ilgili bilgisi olan var mı? Ben internette aradım bulamadım bir şeyi mi gözden kaçırıyorum? Telefonu aldıktan sonra da yasak kalkarsa moralim bozulur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aslında yasak olması iyiydi. Hiç değilse insanlar telefon almak için kredi kartı borçlarına batmazlar. Ama kalkacak herhalde.

Çocuğa mı yasak koyuyor! Yetişkin insan daha ödeyemeyeceği borcun altına giriyorsa o onun sorunu ve bunu operatörler soygun haline getirdi ben karşıyım yasağa.

Çocuğa mı yasak koyuyor! Yetişkin insan daha ödeyemeyeceği borcun altına giriyorsa o onun sorunu ve bunu operatörler soygun haline getirdi ben karşıyım yasağa.
Haklısınız. Ben de bu tür yasaklara karşıyım. Resmen saçmalık. Biz de taksit yasağının kalkmasını bekliyoruz ama haberlerde net bir tarih verilmiyor. Yani en azından benim de haberim olmadı ne zaman kaldırılacağına dair. Umarım en kısa sürede kalkar da biz de rahat rahat alabiliriz.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı