Ceramical 160 CM masa alınır mı?

Merhaba konuya çok geç geldim fakat monitör kolunu masaya arka taraftan sıkıştırarak mı taktınız yoksa masaya delik açarak mı kurdunuz yardımcı olursanız sevinirim. Ve hala önerir misiniz sallanma vs var mı?

Monitor standinin montaj bicimi modeline gore degisir, kimisi tablaya vidayla monte edilir, kimisi de mengeneyle tablaya sıkıştırma yontemiyle monte edilir. Ben o zamanlar Ergoflex EF52 model stand kullaniyordum ve masaya mengeneyle sıkıştırıyordum. Simdi North Bayou NB F160 aldim ve hem masaya sıkıştırarak hem de vidayla monte edebiliyorum, ikisini de destekliyor, yani montaj sekli standin modeline bagli.

Oneririm, guzel masa. Sallantisi az.

Monitor standinin montaj bicimi modeline gore degisir, kimisi tablaya vidayla monte edilir, kimisi de mengeneyle tablaya sıkıştırma yontemiyle monte edilir. Ben o zamanlar ergoflex EF52 model stant kullaniyordum ve masaya mengeneyle sıkıştırıyordum. Simdi north bayou NB F160 aldim ve hem masaya sıkıştırarak hem de vidayla monte edebiliyorum, ikisini de destekliyor, yani montaj sekli standin modeline bagli.

Oneririm, guzel masa. Sallantisi az.

Merhaba hocam bir sorum olacaktı. Demir ile masa arasında kaç santim var.
Bu ürünü kullanabilir miyim?

@Diow

Masanın demir profiliyle tablası arasında yaklaşık 2 santimlik bir mesafe var. O stand mengeneyle sıkıştırılacaksa demire değecek maalesef. Bende şöyle görünüyor o kısım:

1706795779239.png

Yeni konular

Geri
Yukarı