Ceramical 60x160 cm bilgisayar masası alınır mı?

Bütçe
700
Monitörün ayağı Λ şeklindeyse sorun çıkarır 90x40 ped ile, maalesef. Monitör ayakları masada dehşet şekilde yer işgal ediyor.
Maalesef öyle. Mousepad'e koyabilirim belki ayakları.
1696953928286.png

Mousepadi almadım gerçi. Küçük de alabilirim.

@isdalwa

Konudaki fotoğraf bayağı eski, o fotoğraftan sonra bayağı değişiklik yaptım. O zaman Ergoflex EF52 kullanıyordum ve memnun değildim, şu an North Bayou F160 kullanıyorum.

İsterseniz konuyu kirletmeyelim, sorularınız olursa profilim üzerinden iletişime geçebilirsiniz hocam.

Maalesef öyle. Mousepad'e koyabilirim belki ayakları.
Eki Görüntüle 1973089

Öyle de olur, evet.

Maalesef öyle. Mouse Pad'e koyabilirim belki ayakları.
Eki Görüntüle 1973089

Usta istersen ayak ölçülerini ve mouse pad ölçülerini yaz ben nasıl duruyor diye bakayım masamda metreyle.

@isdalwa

Konudaki fotoğraf bayağı eski, o fotoğraftan sonra bayağı değişiklik yaptım. O zaman Ergoflex EF52 kullanıyordum ve memnun değildim, şu an North Bayou F160 kullanıyorum.

İsterseniz konuyu kirletmeyelim, sorularınız olursa profilim üzerinden iletişime geçebilirsiniz hocam.

Peki teşekkür ederim. Bende Amazon üzerinden north F160 düşünüyordum.

Ayak ölçüleri şu şekilde. Arka uçtan ön uca kadar 22,23cm civarı bir şey.
1696955262779.png

Mousepad 90x40 istiyordum.

90x40+43x22 zaten 60cm enini geçiyor. Büyük ihtimal daha küçük mousepad almam gerekiyor.
Bu arada çok teşekkür ederim uğraşınız için.

Masayı almamaya karar verdim. En azından bir süreliğine. Çünkü berjere oturuyorum ve berjer çok alçak. Masam da klavye-mouse çekmeceli masalardan. Masa almak demek şu an benim için bir de sandalye almak demek ne yazık ki. Keşke 73cm yükseklik yerine 63cm yükseklik de olsa :D

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı