Cerrahi işlemlerle ses güzelleştirme

Autistic Boy

Kilopat
Makaleler
24
Merhaba. Cerrahi yollarla, yani ameliyat yoluyla sesi kötü veya sesi sıradan olanların ses tonlarını, güzelleştirebilmek şu profesyonel şan hocasının dediğine göre doğruymuş ve gerçekmiş. Siz ne düşünüyorsunuz? Bu işlem sizce tehlikeli midir? Ben hayatımda hiç ameliyat olmadım fakat, müzik kariyerimi ilerletmek üzere bu işlemi düşünüyorum. Sizin görüşleriniz nelerdir bu konuda? Benim gibi şarkı söyleyip de, kendi sesini sevmeyen diğer arkadaşlarında buradan yorumunu alayim. :)
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tıbbi konularda pek bilgili değilim. Özellikle ameliyatların sağlıklığı geçeceğinin garantisini hiçbir doktor vermez. Belki bu yapılan ameliyat sonucu elindeki sesten bile olabilirsin.
Ama kilo verirsen sesinin hafifte olsa değişeceğine eminim.

Tıbbi konularda pek bilgili değilim. Özellikle ameliyatların sağlıklığı geçeceğinin garantisini hiçbir doktor vermez. Belki bu yapılan ameliyat sonucu elindeki sesten bile olabilirsin.
Ama kilo verirsen sesinin değişeceğine eminim.
Öyle bir şey mi var? İlk defa sizden duydum. :)

Sayın yetkililer, erdemin IP'sını kontrol edip; kendisi ne zaman bir konu açarsa bundan sorulmasını sağlayan bir eklenti yapmanızı rica ediyorum.
20141203_030829_1204captcha2.jpg

Yakında 'güzel ses' dediklerimiz ameliyat ürünü olacak gibi. Girilmesini hiç tavsiye etmem bu tür işlere. Zira arkadaşların da dediği gibi; kendi sesinizi kaybetme ihtimaliniz de yüksek. Ve eğer sesiniz bir ameliyat sayesinde güzel olursa sizi mutlu edecek mi?

Geri
Yukarı