Cerrahi işlemlerle ses güzelleştirme

''Uğraşıyor'' ile neyi kastettiğini biraz açar mısın? Neden yardımcı olmaya çalışıyor mu, sataşıyor mu?

Ben daha önce açmış olduğu benzer bir konuya uzun uzun cevaplar yazdım. Çok sayıda arkadaş da aynı şekilde düşüncelerini belirtip yardımcı olmaya çalıştı. Sosyalde benzer hatta kimi zaman aynı soruları birden fazla kez cevapladığımız oluyor. Buradaki sıkıntı aynı soruyu, sürekli aynı kişinin soruyor olması. Bir yerden sonra insan verilen cevapların tatmin edici bulunmadığını ya da bir şekilde insanlarla dalga geçildiğini düşünmeye başlıyor. Her iki türlü de konunun yerinin artık bu forum olmadığı anlaşılıyor. Karşında ciddiyet eksikliği görünce, bu türden cevaplar beklenen cevaplar halini alıyor.

Son düzenleme:
Merhaba. Cerrahi yollarla, yani ameliyat yoluyla sesi kötü veya sesi sıradan olanların ses tonlarını, güzelleştirebilmek şu profesyonel şan hocasının dediğine göre doğruymuş ve gerçekmiş. Siz ne düşünüyorsunuz? Bu işlem sizce tehlikeli midir? Ben hayatımda hiç ameliyat olmadım fakat, müzik kariyerimi ilerletmek üzere bu işlemi düşünüyorum. Sizin görüşleriniz nelerdir bu konuda? Benim gibi şarkı söyleyip de, kendi sesini sevmeyen diğer arkadaşlarında buradan yorumunu alayim. :)
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ses sanatında iyi kötü ses yoktur, her sesin bir rengi vardır. İşin sanat kısmı, doğuştan bir sese sahip olmakta değil, sesi diğer insanların yapamayacağı kadar iyi yönetmekte yatıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı