CertificateServicesClient-certenroll mavi ekran hatası

İşletim sistemi
Windows 10

Ealisafe

Centipat
Daha fazla  
RAM
Crucial 8GBx2 Ballistix Tactical DDR4 3000Mhz CL15 1.35V PC Ram
SSD veya HDD modeli
WD Green SN350 500GB(SSD)
Ekran kartı
Asus Expedition GeForce GTX 1050 Ti
Anakart
Asus Tuf B450-Plus Gaming ATX
İşlemci
Amd Ryzen 5 2600
Bilgisayarımı Windows 11'de kullanıyordum ve mavi ekran hatası almaya başladım. Ben de bunun üzerine işletim sistemimi Windows 10 yaparak formatladım fakat hala aynı sorunu yaşıyorum. Hata oyun oynarken ve Discord'da yayın açarken oluyor, aniden mavi ekran geliyor ve hatayı okuyamadan kapanıyor. Şimdiden teşekkürler.

dkşafjdsşkfasjdfşkajsdf.png

Minidump dosyası oluşmuyor. Neden olabilir? Verdiğinz linkteki ayarlara baktım zaten ayarlarım öyleymiş.

Otomatik bellek dökümü yerine küçük bellek dökümü seçin.

Evet mavi ekran almanız lazım oluşması için.

Arkadaşlar sorunu Discord'da yayın açmaya çalışırken fark ettim. Bilgisayarım aniden kapanmaya başladı yayın açtığımda. Ben de bunun üzerine hemen format attım fakat sorun bu sefer oyunu oynarken olmaya başladı. Oyunu açıyorum bazen oyun giriş ekranında bazen oyunu oynarken 5 dakika sonra bilgisayar mavi ekrana düşüyor fakat sistem kendini direkt yeniden başlatıyor o yüzden mavi ekran hata kodunu göremiyorum ve hata sonrası minidump dosyası da oluşmuyor.

Arkadaşlar sorunu Discord'da yayın açmaya çalışırken fark ettim. Bilgisayarım aniden kapanmaya başladı yayın açtığımda. Ben de bunun üzerine hemen format attım fakat sorun bu sefer oyunu oynarken olmaya başladı. Oyunu açıyorum bazen oyun giriş ekranında bazen oyunu oynarken 5 dakika sonra bilgisayar mavi ekrana düşüyor fakat sistem kendini direkt yeniden başlatıyor o yüzden mavi ekran hata kodunu göremiyorum ve hata sonrası minidump dosyası da oluşmuyor.
Çözebildiniz mi?

PC kendi kendini resliyor ama mavi ekran yok.

Geri
Yukarı