Satılık Çeşitli bilgisayar parçaları

Valla hocam burada birkaç referansım oldu gönderdiğim kişiler ile havaleyi alınca kargo şeklinde anlaştık sorun olmadı. İkinci el siteleri üzerinden de olabilir. Yani önemli olan alışverişe karar vermek gerisini bir şekilde hallederiz. Güven sorunu olabilir muhakkak her insan bir değil. Karşılıklı görüşünce bir noktada buluşulur makul davranmaya çalışıyorum. Başka platformlarda da referanslarım ve satışlarım var fakat neredeyse hepsi kargo ile yapıldı. İstanbul dışında bir şehirde olunca elden alışveriş şansı biraz daha düşük tabi.
Evet ben de o güven sorunlarını nasıl aştığınızı merak etmiştim. Teşekkür ederim cevabınız için.

Evet ben de o güven sorunlarını nasıl aştığınızı merak etmiştim. Teşekkür ederim cevabınız için.
Rica ederim. Dediğim gibi iki insan karşılıklı makul davranmaya çalışınca bir noktada birleşiliyor.

Ekran kartını ASUS B550M-K anakart ile takas düşünür müsünüz? Temmuz ayı faturalı, sorunsuz.
Hocam şu anda nakit ihtiyacından dolayı elimdeki nakit olarak değerlendirmeyi düşünüyorum. Teklifiniz için teşekkür ederim.

Son düzenleme:
Uygun hocam, evet. Anakartın destek sayfasında uyumlu olduğu görünüyor zaten. Üstünde takılı olarak kullanıldı, bir sorunu yok.

Elinizde başka ucuz yollu ekran kartı var mı?
Uygun hocam, evet. Anakartın destek sayfasında uyumlu olduğu görünüyor zaten. Üstünde takılı olarak kullanıldı, bir sorunu yok.

Ve X4 860k ile APU yapılıyor mu?

Son düzenleme:
860k işlemcide GPU yok. A10 7850k gibi işlemciler sanırım CPU olarak muadili ve APU olan modeller. Ama bulunma durumu ve fiyatı çok farklı oluyor. Gördüğüm kadarıyla epey pahalıya satıyorlar.

An itibarıyla ilandaki HD 4650 var sadece hocam.

Onu Intel Celeron CPU G1610 ile birlikte kullanabilir miyim?

Hocam GT730'un fiyatı nedir?

Geri
Yukarı