Çeşitli W10 Modlu ISO deneyimlerim ve Valorant FPS değerleri

ReviOS 10'u denermisiniz.

İmkan varsa daha fazla şeyle deneyin işletim sistemlerini. Bilgisayara benchmark yapanların kullandığı her şeyi deneyebilirsiniz.

AtlasOS koymamışsın. AtlasOS daha iyi performans veriyor diyorlar. Dogru mu bu? Ona göre geçeceğim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam RekOS a geçicektim fakat Boot ederken sorun oldu sonra Ognitorenks hocamın yaptığı iso sürümüne geçiş yaptım şu anlık bir sorun bulunmuyor yarın Valorant testi yapacağım.

@OgnitorenKs Hocamın yaptığı İSO sürümü çok iyi bence. Önceden kullandığım 1507 sürümünde silme tuşuna fazla basınca hemen silmiyordu. Drop yiyormuş gibi siliyordu. Şimdi hemen siliyor. Gayet hızlı bence. Oyun testini sonra yapacağım.

Son düzenleme:
Evet, güvenilir. Ethernet driverini USB'ye atmayı unutma. Kurduktan sonra masaüstüne gelen setup dosyasındaki Tweak'leri yap. FPS sonuçlarını bildirirsen çok sevinirim.

Hocam Ethernet driverını nasıl USB'ye atabilirim?

@OgnitorenKs Hocam Valorant indirdim fakat açılmıyor yani oyuna çift tıklıyorum arka planda açılıyor 5-10 saniye sonra kapanıyor. Nasıl çözebilirim sorunu?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…