Çeşitli W10 Modlu ISO deneyimlerim ve Valorant FPS değerleri

• Konuyu başlatan Jukac
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 388
  • Görüntüleme 62B
Hocam rekOS'ta sadece şöyle bir problem yaşadım belki laptop kullandığımdandır bilmiyorum. State Repository Service'i durduruyor post install tweaklerini uyguladığında bu da windowsu kullanılmaz hale getiriyor. Aynısını orjinal isoda da denedim bu servis durdurulduğunda yine aynı sonucu aldım. Deneyimlerim bu şekilde bu servisi durdururken dikkatli olmanızı tavsiye ederim.

FPS'im düşük olduğu için Custom ISO'lara geçmek isterim ama Valorant hesabıma çok para yatırdığım için çalınmasından korkuyorum. Sizce ne yapmalıyım?

FPS'im düşük olduğu için Custom ISO'lara geçmek isterim ama Valorant hesabıma çok para yatırdığım için çalınmasından korkuyorum. Sizce ne yapmalıyım?

ISO'larda sıkıntı yok ama rahat olmayacaksanız kurmayın.

@Jukac kral Windows 11 için bu tarz ISO'lar bulunuyor mu bulunuyorsa tavsiyen var mı?

Windows 11'de input lag aşırı artıyor, düzelmesini bekleyin derim. İlla öneri isterseniz Ghost Spectre kurabilirsiniz.

ISO'larda sıkıntı yok ama rahat olmayacaksanız kurmayın.

Windows 11'de input lag aşırı artıyor, düzelmesini bekleyin derim. İlla öneri isterseniz ghost spectre kurabilirsiniz.

Hocam şu an da Windows 11 Pro kullanıyorum genelde Valorant oynuyorum sizce Windows 10'a geçersem hangi ISO'yu tercih etmeliyim?

Store/UWP lazım değilse rekos, lazımsa ghost spectre superlite SE 21h2. rekos büyük oranda FPS'i artıracaktır.

Şu an Windows 11 Pro da 200 üstü FPS alıyorum Valorant'ta ghost spectreyi yapsam bu FPS ne kadar bir artış yaşar ve inputlag kaçtan kaça düşecek bunu nasıl öğrenebilirim?

Şu an Windows 11 Pro da 200 üstü FPS alıyorum Valorant'ta ghost spectreyi yapsam bu FPS ne kadar bir artış yaşar ve inputlag kaçtan kaça düşecek bunu nasıl öğrenebilirim?
Kurmadan öğrenemezsin maalesef. LatencyMoon ile bakabilirsin gecikmelere. Sonra karşılaştırırsın.

Geri
Yukarı