Çeviri eklentisi güvenilir mi?

cankute

Hectopat
Daha fazla  
Selamlar. Bildiğiniz üzere Brave browser otomatik çeviri desteklemiyor. Bu nedenle eklentilere başvuruyoruz. Fakat Chrome web Store'deki tüm eklentiler ya çeviriyi Google çeviri sayfasında açıyor, veya sayfayı kopyalayıp benzer bir sayfada çeviriyi sunuyor. Ama ben Google Chrome'deki gibi anında aynı sayfada çeviri istiyorum.
Aşağıda linkini verdiğim eklentiyi buldum. Gayet iyi çalışıyor, nereden çevirebileceğinize kadar seçebiliyorsunuz. Fakat bu eklenti Chrome web Store'de yok. Acaba güvenli midir?

Ben google'nin kendi çeviricisini kullanıyorum, çokta memnunum aslında . Ekran Alıntısı.JPG

Hocam yeni bir sayfa açıp çeviri yaptığı için devamlı iki sayfa arasında bakışıp durmak zorunda kalıyorum

Selamlar. Bildiğiniz üzere Brave browser otomatik çeviri desteklemiyor. Bu nedenle eklentilere başvuruyoruz. Fakat Chrome web Store'deki tüm eklentiler ya çeviriyi Google çeviri sayfasında açıyor, veya sayfayı kopyalayıp benzer bir sayfada çeviriyi sunuyor. Ama ben Google Chrome'deki gibi anında aynı sayfada çeviri istiyorum.
Aşağıda linkini verdiğim eklentiyi buldum. Gayet iyi çalışıyor, nereden çevirebileceğinize kadar seçebiliyorsunuz. Fakat bu eklenti Chrome web Store'de yok. Acaba güvenli midir?

Can Değer abimiz öneriyordu Twitter'da. Güvenilirdir. Ben de kullanıyorum.

Hocam bir şey soracağım. Brave'in RAM kullanımı nasıl?

Hocam değerler böyle. Brave biraz fazla gibi bende ama bence geçmeye değer, çoğu tarayıcıdan çok daha hızlı.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2021-12-19 210809.png
    Ekran görüntüsü 2021-12-19 210809.png
    9,4 KB · Görüntüleme: 61

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı