Satılık Çevre Birimleri (Klavye, Mouse, Hoparlör, Mouse PAD)

Siz telefon numaranızı bırakın 130 TL tamamdır. :D Çarşamba günü yazarım ben size. O gün boş günüm bir de hafta sonu okuldan geliyorum spora gidiyorum çünkü sadece Çarşamba günü boş günüm. Elimde bilgisayar parçaları da var kasa gibi lazım bir şey var mı ?

Pekala, alıcı çıkarsa satabılırsın sonuçta ölümlü dünya .. Çarşamba öğleden sonra satmazsan alırım. Monitör lazım kasada olabılır uygunsa ve ıyıyse. neler mevcut sızde.

Hayırlı satışlar diliyorum, bana uygun değil sanırım o ilandakiler. ben bu sayfayı favorilerime ekliyorum Çarşamba günü yazışırız .

Üstte yazdım ama sanırım anlayamadın. Ben alamayacağım teşekkürler.

Hayır anladım ama o fiyat 136 TL ben 90 100 TL civarı istiyorum. Mouse PAD ise 45 TL ben 30'dan satıyorum. Fiyatlar uygun. Normalde 140 TL falan istiyordum 130 TL dediniz tamam dedim size son 120 TL yaparım yol olduğu için.

Günceldir.

.

.

.

Güncel.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

Merhaba hocam az önce sizi aradım ulaşamadım müsaitseniz yarın gelip tüm ürünleri alabilirim şuan güncel fiyat nedir?
Logıtech Z-213 2+2 Ses sistemi konulu mesajınıza yanlışlıkla mesaj attım buraya atmam gerekiyordu cevabınızı bekliyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı