Satılık GTX760'lı i3 4150 Tabanlı Sistem

Burak_Dönmez

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, elimdeki sistemi satıyorum. Güzel kullanılmıştır. Temizliği yapıldı. Düzenli termal macun gibi. Sistemin özellikleri şu şekilde ;

EVGA GTX760,
INTEL i3 4150,
2x4 8 GB 1600 MHz Gskill RAM,
MSI H81M-P33 anakart,
1 TB Seagate 7200 RPM harddisk,
Gigabyte IF 133 550 Wat PSU'lu kasa.

Lütfen aşşağıda ki her şeyi okuyun.

Arkadaşlar sistem de test ettiğim oyunlar şunlar ;

CS : GO = En yüksek ayarda 200 FPS ve üstü.
FIFA 15 = En yüksek ayarda 180 FPS civarı.
Assassin's Creed IV Black Flag = En yüksek ayarlarda 35-50 FPS arası.
GTA V = Orta ve Yüksek ayarlarda 55-65 FPS arası.

Sıcaklık olarak ise işlemci en fazla 58 59 derece gördü ekran kartı da yanlış hatırlamıyor isem 60 70 arası gördüm diye hatırlıyorum.

Sistem bu şekilde. Şimdi kutu fatura ve durumları şu şekilde ;

Ekran kartının kutu, fatura ve belgeleri mevcut. Bir seneliktir. Tek eksiği kutusunun içerisinde ki iç kutusu mevcut değil. Bir de çok ufak bir sorunu var mesela CS : GO oynuyorum en yüksek ayarlarda 200 FPS üstünde oynatıyor bu şekilde oynatırken ekran kartının fanından çok ince bir ses geliyor o da normal olması lazım. Duyulmuyor da oyunun sesinden zaten. Ama 60 fps'ye sabitleyince bir şey yok demek ki yüksek ağırlık yapınca olması normal. Vatan Bilgisayar'dan alınmıştır. Ama Sivas'ta bulunan Vatan Bilgisayar'dan bende bu ekran kartını birinden aldım o oradan almış. Ama yer fark etmez.

İşlemci'nin kutusu ve içerisinde ki belgeler mevcuttur. Arma Bilgisayar'dan alınmış ekran kartını aldığım kişiden aldım. 2018'e kadar garantisi var. Tek eksiği faturası yok o da sıkıntı olacağını sanmıyorum. Arma Bilgisayar'dan alındığına dair kutunun içerisinde bir belge gibi ufak bir şey var. Sorun oluna orada tamir olur yani.

RAM'in sadece faturası var. Vatan Bilgisayar'dan alındı. Kutu ve içerisinde ki belgeler gibi şeyleri mevcut değil. Kullandığım RAM'lerdir sorunu yoktur. Bir senelik falan belki daha az.

Harddisk'in de sadece faturası vardır ve RAM'ler ile aynı faturaya sahip. Onu da şu an kullanıyorum. Bir senelik falan belki daha az.

Anakart daha bu ay içinde alındı. Onun hiçbir eksiği yoktur. Vatan Bilgisayar'dan alındı.

Kasa bir seneliktir. Vatan Bilgisayar'dan alındı. Kutusu, faturası gibi şeyleri mevcuttur. Yani her şeyi tam. Düzeli temizliğini yaptım. Bu arada üzerine Samsung DVD okuyucu mevcut. Onu da kasayı alırken aldım. Onun da kutu ve fatura gibi şeyleri mevcuttur.

Şimdi gelelim fiyatlarına. Şu an sistemi toplasanız 2100 TL civarı belki daha fazla tutacaktır. Ama kesin olarak 2000 TL'den fazla. Ben bu sistem için 1600 TL istiyorum. İstanbul Avrupa yakasında Sefaköy'de oturuyorum. Gelip elden direk nakit verecekler ile ticaret yapıyorum. Parça satışı şöyle olur : kasa ve PSU'yu kesin alacaklar + bir parça daha alabilirler. Parça satışı bu şekildedir. İyi günler...

Son düzenleyen: Moderatör:
Kasa, psu, ekran kartı üçlüsünün fiyatı nedir?

Kasa+psu+ram+hdd 450 tl veririm.

Galiba kargo yok.

Oww arkadaşım belki işlemciyi yükseltsen alıcaktım ha :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Su an almaya kalksak 2000tl etmiyor 4x2 ram 4170 960 h97 pc mate cmp350 2000 ediyor ama 1500 olursa iyi olur 2. El falan 1500 olmazmi bu aralar pc ariyorum.

Şimdi arkadaşlar ;

Mertcan Koç - 750 TL olur kasa + PSU + ekran kartı.

İDark44 evet kargo yok. 450 TL olur. Ne zaman alırsınız veya İstanbul'da mısınız ?

yigitcangta5 aman aman bir fark yok 4150'de yeni nesil bir işlemci. Zaten oyunlarda performansı belirleyen ekran kartı.

r9 295x2 şu an hesapladım Vatan Bilgisayar'dan 2047 TL çıktı ve RAM'lerde 220 TL'den 180 TL'ye düşmüş orada da 40 TL'lik bir indirim var toplam 2087 TL. Siz kesin alıcı iseniz ortasını buluruz.

r9 295x2 şu an hesapladım Vatan Bilgisayar'dan 2047 TL çıktı ve RAM'lerde 220 TL'den 180 TL'ye düşmüş orada da 40 TL'lik bir indirim var toplam 2087 TL. Siz kesin alıcı iseniz ortasını buluruz.
4150, 4160, 4170 bunların hepsi neredeyse aynı işlemci zaten. Hocam sizin ürünleri aldığınız fatura fiyatına göre fiyat biçmeniz daha güzel olacaktır. Hayırlı satışlar kolay gelsin.

Fiyat belli usta gayet uygun şu an ki piyasaya göre. Güncel kalmak lazım.

.

Vatan pc kazik akakceye girin 2000tl ederse ben intiharederim

Kardes islemci ve ekran kartini kaca verirsin? 760 var sli yaparim :D

Geri
Yukarı