Çevremdeki herkes Snapchat kullanıyor

Snapchat olsa neyse TikTok kullananlarda var kafayı yiyeceğim. Şu uygulama sayesinde ülkede ne kadar sal*k var hepsini görüyoruz. Düzgün TikTok çekenler sınırlı sayıda.

Dediğim gibi ergenlerle dolu olan fakat arkadaş ortamı içinde (3-4) kişinin bulunduğu videolar, fotoğraflar eğlenceli olur fakat bunları herkese atmak bana da garip geliyor.

Benim hiç gösterecek bir şeyim olmadı, ne yüzümü gösterdim, ne gittiğim yerleri gösterdim. Zaten göstersem de dalga geçilecek duruma gelirim.

Arkadaşlar ergenlik çağları, insanların saçmala çağlarıdır. İnsanları yaptıkları hareketler veya kullandıkları sosyal medya uygulamaları üzerinden hor görmeyin. Bırakın dileyen dilediği sosyal medya uygulamasını kullansın, fotoğrafını atsın. Gayet normal şeyler bunlar. İnsanların nasıl olduklarını dert etmeyi bıraktığınız, herkesi olduğu gibi kabul etmeye başladığınız an hayat kaliteniz bambaşka bir seviyeye çıkar.

Arkadaşlar ergenlik çağları, insanların saçmala çağlarıdır. İnsanları yaptıkları hareketler veya kullandıkları sosyal medya uygulamaları üzerinden hor görmeyin. Bırakın dileyen dilediği sosyal medya uygulamasını kullansın, fotoğrafını atsın. Gayet normal şeyler bunlar. İnsanların nasıl olduklarını dert etmeyi bıraktığınız, herkesi olduğu gibi kabul etmeye başladığınız an hayat kaliteniz bambaşka bir seviyeye çıkar.
Aklı başında olan birisi zaten yirmili yaşlarına geldiğinde pişman oluyor paylaştığı şeylerden. Ergeni ergen olmakla eleştiriyorlar, bunu diyenlerde ergen 😀

Lothlórien ormanından sevgili elf dostum ne kadar bilgece konuştunuz.

Geri
Yukarı