Çevremdekiler bilgisayar parçalarına para harcayınca gereksiz diyor

Arkadaşlar Mamba Elite faresine 400 lira para verdim diye çevremdeki insanlar gereksiz para harcama gözüyle bakıyor. Resmen Ti'ye alıyorlar, sizin de etrafınızda böyle kanser insanlar var mı? Düşünceleriniz neler sizce gereksiz mi?
Benim yok. Ancak arkadaşlarıma bu tepkiyi veriyorlar. Sana ne be adam. Sonuçta sen almıyorsun veya senin paran gitmiyor. Yani illa o da senin gibi aşağıya düşsün mü istiyorsun.

Yemin ederim böylelerini tımarhaneye toplayacaksın birbirlerinin kafasının etini yiyip dururlar.

Arkadaşlar Mamba Elite faresine 400 lira para verdim diye çevremdeki insanlar gereksiz para harcama gözüyle bakıyor. Resmen Ti'ye alıyorlar, sizin de etrafınızda böyle kanser insanlar var mı? Düşünceleriniz neler sizce gereksiz mi?
Onlar forumda bile var. :) Geçenlerde bir indirim paylaşılmıştı. Fare indirimi. Bir kullanıcıyla ufak bir tartışma yaşadım bunun için. Farenin fiyatını pahalı bulmuştu. Tiye alarak söylediği şey: "O fiyata fare alacak e-sporcu arkadaşlara başarılar." demişti. Bunun bir kinaye olduğunu, tiye almak olduğunu hepimiz biliyoruz. Kendisine bununla ilgili çıkıştığımda dediği şey "E-Sporcu olmak kötü bir şey mi, pis bir şey mi?" olmuştu. :D Gerçekten komik bir durum ya.

Ben sana ucuz alıyorsun diye laf atıyor muyum?

Ürünlerin fiyatların pahalılığından ziyade insanların o paraları ödemesiyle dalga geçen ruh hastaları bunlar. Bu ürünler bu kadar pahalı ülkemizde bir sorun var değil, "Ehehehe, o kadar parayı bi fareye veriyorsan kesin esporcusun ehehe." Gerçekten nefret ettiğim insan tipi, insanların paralarını nasıl harcadığına karışan tipler.

Onlar forumda bile var. :) Geçenlerde bir indirim paylaşılmıştı. Fare indirimi. Bir kullanıcıyla ufak bir tartışma yaşadım bunun için. Farenin fiyatını pahalı bulmuştu. Tiye alarak söylediği şey: "O fiyata fare alacak e-sporcu arkadaşlara başarılar." demişti. Bunun bir kinaye olduğunu, tiye almak olduğunu hepimiz biliyoruz. Kendisine bununla ilgili çıkıştığımda dediği şey "E-Sporcu olmak kötü bir şey mi, pis bir şey mi?" olmuştu. :D Gerçekten komik bir durum ya.

Ben sana ucuz alıyorsun diye laf atıyor muyum?

Ürünlerin fiyatların pahalılığından ziyade insanların o paraları ödemesiyle dalga geçen ruh hastaları bunlar. Bu ürünler bu kadar pahalı ülkemizde bir sorun var değil, "Ehehehe, o kadar parayı bi fareye veriyorsan kesin esporcusun ehehe." Gerçekten nefret ettiğim insan tipi, insanların paralarını nasıl harcadığına karışan tipler.
yani hocam. Ucuzun var illeti, Pahalının var lezzeti kısacası :)

Yani tercih meselesi ama bana göre çok gereksiz 400 lira bir fareye vermek gereksiz 30 liralık fare aynı işi görüyor tamam çok süper bir bilgisayar toplarsın ona olur bak.

Geçen masaüstü pc topladım. En yakınlarım gev gev etti. Şimdi hayranlıkla bakıyorlar bilgisayarıma çünkü fiyatı ikiye üçe katlandı. :D

Geçen masaüstü PC topladım. En yakınlarım gev gev etti. Şimdi hayranlıkla bakıyorlar bilgisayarıma çünkü fiyatı ikiye üçe katlandı. :D

Aynı şekilde aldığım ekran kartı 6 ya katlanmış resmen :D
Yani tercih meselesi ama bana göre çok gereksiz 400 lira bir fareye vermek gereksiz 30 liralık fare aynı işi görüyor tamam çok süper bir bilgisayar toplarsın ona olur bak.
Zaten iyi bir sistem varki insanlar Razer gibi markalara 500-1000 tl döküyor dostum.
Parayı kazanan siz, sahip olan siz, ama paranızın muhasebesini yapan onlar mı? Umursamayın derim. Her ne kadar bu tipler piyasada çok olsa da.
bir bitmediler...

Aynı şekilde aldığım ekran kartı 6 ya katlanmış resmen :D

Zaten iyi bir sistem varki insanlar Razer gibi markalara 500-1000 TL döküyor dostum.

Bir bitmediler...

Ya herkesin tercihi para senin istediğin gibi harca istersen git 100 tane döner ayran ye ama tabii bende Casper haricinde bilgisayar kullanmak istemiyorum bu da benim tercihim mesela yani.

Geri
Yukarı