Steam Çevrim dışı oyun oynarken saatte kaç GB kullanılır?

avcı334455

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba bizim Türk Telekom marka modem yine sıkıntı çıkarıp interneti kesti. Bu yüzden mobil veriden oyun oynayacağım ve internetim de biraz sınırlı. Steam'den oyun oynamak istiyorum ama en son cevrimdisi modda oynadigimda hem saatimi kasmamis hem de dosyam bozulmanin esigine gelmisti bu yüzden sorum şu:
Steam'de oyun (Bannerlord, Car for Sale tarzi internetsiz oyun) oynarken saatte kac GB internet yer?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba bizim Türk Telekom marka modem yine sıkıntı çıkarıp interneti kesti. Bu yüzden mobil veriden oyun oynayacağım ve internetim de biraz sınırlı. Steam'den oyun oynamak istiyorum ama en son cevrimdisi modda oynadigimda hem saatimi kasmamis hem de dosyam bozulmanin esigine gelmisti bu yüzden sorum şu:
Steam'de oyun (Bannerlord, Car for Sale tarzi internetsiz oyun) oynarken saatte kac GB internet yer?
Merhabalar, genellikle Steam üzerinden oyun oynarken internet kullanımı oyunun türüne göre değişir online oyunlarda fazla internet kullanırken çevrimdışı yani offline oyunlarda oyun içi alışveriş yapmazsanız internet kullanımı aşırı düşüktür yani kısaca offline oyun oynuyorsanız internet kullanımı çok düşük saatlik birkaç mb arasında değişir ama bu oyunun özelliklerine ve yapımcısına göre değişebilir. İyi günler.

Merhaba, genellikle Steam üzerinden oyun oynarken internet kullanımı oyunun türüne göre değişir Online oyunlarda fazla internet kullanırken çevrimdışı yani offline oyunlarda oyun içi alışveriş yapmazsanız internet kullanımı aşırı düşüktür yani kısaca offline oyun oynuyorsanız internet kullanımı çok düşük saatlik birkaç MB arasında değişir ama bu oyunun özelliklerine ve yapımcısına göre değişebilir. İyi günler.

Teşekkürler bende su anda deniyorum deneyim bitince buraya yazarim

Car for sale oynadim 1 saatte 80mb yedi yani en fazla 100mb felan yiyor 1 oyunda :/

Yeni konular

Geri
Yukarı