Çevrim İçi FPS Oyunu Önerisi

Aradığınız oyun tam olarak Call of Duty: Warzone.

Maalesef dostum Warzone'u oynadım ama acayip bir şekilde garip geldi oyun ne olduğu belirsiz oyun dinamikleri farklı ısınamadım tavsiyen için teşekkürler.

Aynen öyle hikayesel anlamda sayılmazda daha çok oynanışı tanıtmak ve alıştırmak için sinematiklerle hazırlanmış bir öğretici bölümü bulunuyor. Onun dışında tamamen multiplayer odaklı, videolarını izlemenizi tavsiye ederim, almadan önce kafanızda bir şeyler oluşturmuş olursunuz.

Bakıp inceleyeceğim bakalım umarım saracak bir oyun olur Rainbow'da para ver kazan muhabbeti olacağını düşünmüyorum yanılıyor muyum?

Maalesef dostum Warzone'u oynadım ama acayip bir şekilde garip geldi oyun ne olduğu belirsiz oyun dinamikleri farklı ısınamadım tavsiyen için teşekkürler.

Bakıp inceleyeceğim bakalım umarım saracak bir oyun olur Rainbow'da para ver kazan muhabbeti olacağını düşünmüyorum yanılıyor muyum?
Rainbow'da kesinlikle p2w yok.

Arkadaşlar hayırlı geceler, PUBG'nin saçma mekanikleri bazen insanı çileden çıkartıyor ve ben bir FPS sever olarak üçüncü şahısta oyun oynamaya biraz zor alıştım. Bol oyunculu, güzel dinamikleri olan çok uçmalı kaçmalı, teknoloji düzeyi hat safhada değil de günümüz savaş teknolojileriyle oynanan FPS online oyun önerileriniz nelerdir?
Warface.

Arkadaşlar hayırlı geceler, PUBG'nin saçma mekanikleri bazen insanı çileden çıkartıyor ve ben bir FPS sever olarak üçüncü şahısta oyun oynamaya biraz zor alıştım. Bol oyunculu, güzel dinamikleri olan çok uçmalı kaçmalı, teknoloji düzeyi hat safhada değil de günümüz savaş teknolojileriyle oynanan FPS Online oyun önerileriniz nelerdir?

Call of Duty serisinin Black Ops 3'ya da daha ileri seri bir oyununu önerebilirim. Ama gördüğüme göre en uçmalı kaçmalı tekno temalı oyun Black Ops 3 ama oyuncuları sadece Team deathmatch oynuyor şu sıralar. Yanlışım varsa düzeltin.

Yeni konular

Geri
Yukarı