Çevrimiçi veya hikayeli oyun tavsiyesi

Atilla Polat

Hectopat
Yer
Türkiye
Daha fazla  
Merhabalar. Çevrim içi bir şekilde oynanabilen veya hikayeli oyun aramaktayım. Rainbow Six gibi oyunda olabilir. Yani kısaca savaş, hikayeli, maceralı ve aksiyonlu oyun aramaktayım. Oyun ücretli olabilir. Yüksek sistem gerektirsin fark etmez. Steam veya Epic Games üzerinden alabilirim oyunları.

Not: (The Witcher 3, Rainbow Six Siege bende mevcut.)

Battlefield oyunlarını oynamadıysanız öneririm, savaş ortamı muazzam bir his yaşatıyor.

Merhabalar. Çevrim içi bir şekilde oynanabilen veya hikayeli oyun aramaktayım. Rainbow Six gibi oyunda olabilir. Yani kısaca savaş, hikayeli, maceralı ve aksiyonlu oyun aramaktayım. Oyun ücretli olabilir. Yüksek sistem gerektirsin fark etmez. Steam veya Epic Games üzerinden alabilirim oyunları.

Not: (The Witcher 3, Rainbow Six Siege bende mevcut.)
Knk Mafia 2 sonuna kadar önerebilirim.Sonuna kadar kefiliyim Mafia 2'nin. Onun dışında Call Of Duty Modern Warfare serisini önerebilirim. Onun dışında Battlefield serisini de öneririm çok güzel bir seridir. Hikayeli değil ama Co-op modunda oynayabileceğin bir oyun olan PayDay2 yi öneririm. Crysis serisini öneririm. Gerçekten güzel bir seri. Klasik GTA San Andreası tavsiye ederim hikayesi çok güzel.

Tavsiyen icin tesekkurler. Sence hangi serisini almaliyim. Baska tavsiyen varsa yazada bilirubin
Hikayesi uzun olmasa da multiplayer modundan dolayı şu an önereceğim iki oyun var. Battlefield 1 ve Battlefield 5. İki oyunun da multiplayer modlarında keyif alacağınızı düşünüyorum. Hangisi almak isterseniz artık. :)

Knk Mafia 2 sonuna kadar önerebilirim.Sonuna kadar kefiliyim Mafia 2'nin. Onun dışında Call Of Duty Modern Warfare serisini önerebilirim. Onun dışında Battlefield serisini de öneririm çok güzel bir seridir. Hikayeli değil ama Co-op modunda oynayabileceğin bir oyun olan PayDay2 yi öneririm. Crysis serisini öneririm. Gerçekten güzel bir seri. Klasik GTA San Andreası tavsiye ederim hikayesi çok güzel.
Call of duty yeni cikan modern warfare oyunu haric tum modern serisini bitirdim. Tavsiyelerin icin tesekkur ederim.
Hikayesi uzun olmasa da multiplayer modundan dolayı şu an önereceğim iki oyun var. Battlefield 1 ve Battlefield 5. İki oyunun da multiplayer modlarında keyif alacağınızı düşünüyorum. Hangisi almak isterseniz artık. :)
Daha cok ultra grafiklerde oynamak, oyunlari yaşamak istiyorum.
Life is Strange öneririm aklınızda soru kalırsa @Finisterre'a sorabilirsiniz :).
Tavsiyen icin tesekkur ederim.

Daha çok ultra grafiklerde oynamak, oyunları yaşamak istiyorum.
Eğer sisteminiz yetiyorsa, bol bol aksiyon istiyorsanız, multiplayer modunda Battlefield oyunları fazlasıyla doyurucu olur. Bu konuda şüpheniz olmasın. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı