Çeyrek Final Eşleşmeleri

Heisenberg

Kilopat
Türk futbolunda bir ilk olan iki takımımızda çeyrek finale kaldı. Fenerbahçemiz ve Galatasaray'ın Avrupa macerasında kura çekimlerinde Galatasaray Real Madrid ile eşleşirken Fenerbahçede Lazio ile eşleşti. İki rakipte çok güçlü. İlk maçların deplasmanda olması bizim için avantaj olacaktır.

Şampiyonlar Ligi çeyrek final eşleşmeleri:

Malaga - B. Dortmund
Real Madrid - Galatasaray
P.S.G. - Barcelona
Bayern Münih - Juventus

UEFA Avrupa Ligi çeyrek final eşleşmeleri:
Chelsea - Rubin Kazan
Tottenham - Basel
Fenerbahçe - Lazio
Benfica - Newcastle United

Sizce takımlarımız bu turu geçebilecek mi?

Hal ortada olunca eskileri yad etmek gerekiyor bazen. Ağlamıştım maç sonu.

Cenk'ten gelen parayla Aboubakar'a 9 milyon vermeyip, Vagner Love ve Negredo'ya 10 milyon verdiğimizi gördükten sonra futbol adamlarının hiçbirinde zerre kadar kafa olmadığı sonucuna vardım. O gün bugündür takip etmem, özet bile izlemiyorum. Tavsiye ederim, hiiiiiç bulaşma.

Hal ortada olunca eskileri yad etmek gerekiyor bazen. Ağlamıştım maç sonu.

Galiba Dortmund ile eşleşecektik Real'i eleseydik. O zaman da fena top oynuyordu Dortmund. Muhtemelen farka giderdi maç.
Hocam ben Fenerbahçeliyim Baroni Benfica'ya o penaltıyı atsaydı finaldeydik. Finalde Chealsea vardı onlar da pek iyi değildi.

Cenk'ten gelen parayla Aboubakar'a 9 milyon vermeyip, Vagner Love ve Negredo'ya 10 milyon verdiğimizi gördükten sonra futbol adamlarının hiçbirinde zerre kadar kafa olmadığı sonucuna vardım. O gün bugündür takip etmem, özet bile izlemiyorum. Tavsiye ederim, hiiiiiç bulaşma.
Süper Lig'i izlemeyi bırakalı yıllar oldu zaten. Futbol Premier Lig'den izleniyormuş onu anladım, El Clasico'nun bile tadı yok ama Premier Lig'de sonuncu takımların maçları bile çok heyecanlı geçiyor.

Geri
Yukarı