2018-2019 UEFA Şampiyonlar Ligi Çeyrek/Yarı Final Eşleşmeleri Belli Oldu

Şampiyonlar Ligi şampiyonu kim olur?

• Ajax

Oy: 0 0,0%
  • Porto

• 󠁢󠁥󠁮󠁧Tottenham

• Oy verenlerin toplamı
    25
  • Anket kapandı .
Man. City iyi güzel de, son maçtaki skor bence çok bir şey ifade etmiyor. İlk maçta zar zor yenmişlerdi Schalke'yi. Rövanşta da birazcık tartışmalı bir penaltı ile ilk golü bulunca, rakip dağıldı tabii. Karşında Man. City gibi bir takım varsa, ipin ucu kaçınca tutamazsın zaten. Tottenham bile bir sürpriz yapabilir onlara karşı. @painkiller

Barcelona, Lyon'u eleyip çıktı. Neden abartılıyor anlamadım. Manchester'ın eksikleri olmasına rağmen Paris'te PSG'yi yendi. Bana göre zayıf takımlar: Barcelona, Porto. Juventus finale çıkar, karşısında kim olur kestiremiyorum.

Barcelona, Lyon'u eleyip çıktı. Neden abartılıyor anlamadım. Manchester'ın eksikleri olmasına rağmen Paris'te PSG'yi yendi. Bana göre zayıf takımlar: Barcelona, Porto. Juventus finale çıkar, karşısında kim olur kestiremiyorum.
PSG'nin de 2 büyük eksiği vardı.

City fena, Liverpool Fena, Barca iyi gidiyor, Juve fena. Bu sezon çok iyi bir CL geçiyor. Ben Liverpool-Juventus veya Livepool-City finali olacağını düşünüyorum

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı