Ceza ödemeden ve dava açmadan TTNET sözleşmesini feshetmek

Dava açıp uzun sürmesini istemiyorum bu olayın. Bu arada 16 Mbps'lik paketimden bana ulaşan Mbps 2-1 civarlarında, 3-4 zor oluyor. Gerekçem de var yani. Adım adım ne yapmam gerektiğini söyler misiniz? Yardım ederseniz çok sevinirim, şimdiden çok teşekkürler...

Not: Sözleşmem 2 yıllık, daha 4-5-6-7-8 aydır falan kullanıyorum.

Eğer farklı bir operatöre geçecekseniz TurkNet'e geçmenizi öneririm üstelik altyapınıza göre başka bir operatörden geçişte bir miktar ücreti TurkNet ödüyor bende fiber altyapı olduğu için ben başka bir operatörden TurkNet'e geçsem 480 TL ceza ücretini TurkNet ödüyor
1624214825065.png

Eğer farklı bir operatöre geçecekseniz TurkNet'e geçmenizi öneririm üstelik altyapınıza göre başka bir operatörden geçişte bir miktar ücreti TurkNet ödüyor bende fiber altyapı olduğu için ben başka bir operatörden TurkNet'e geçsem 480 TL ceza ücretini TurkNet ödüyorEki Görüntüle 1076427
adım adım ne yapmam lazım not alıyorum her türlü çözümleri.

Adım adım ne yapmam lazım not alıyorum her türlü çözümleri.
Adım adım ne yapmam lazım not alıyorum her türlü çözümleri.

Öncelikle TurkNet'in sitesinden bir altyapı sorgulama yapın farklı bir operatörden geçişte altyapınıza göre bir miktar ceza ücretini onlar ödüyormuş adresinizle bir sorgulama yapın orada ne kadarlık bir ücreti ödeyebilecekleri yazar ayrıca paketleride çok uygun tabii altyapıya göre ben 400 download 700 uplouda belki biraz daha fazla olabilir 100 TL ödüyorum müşteri hizmetlerini ararsanız istediğini sorabilirsiniz.

Geri
Yukarı