Ceza Sebebim Nedir?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bakıyorum ama bir türlü o anakartı göremiyorum. Resmi site yazmamış olamaz mı ? Ben mi yanlış bakıyorum ?

TridentX - F3-2133C9D-16GTX - G.SKILL DDR3 Memory 

Bu açıklama güzel oldu. Bilmediğin şeylerde varmış demek ki. Son cezalardan sonra mesaj sayımı düşürdüm, emin olmadan yazmadım. Ceza vermek yerine bu mesajını bana göndermiş olsaydınız hatamı telafi ederdim.
Bize gelen emir doğrultusunda ceza veriyoruz. O an işim olduğundan dolayı açıklama yazamadım. Bu konuda özür dilerim. Ama vaktimiz olduğu kadar cevaplamaya çalışıyoruz.

Şu açıklama konusunda byrupi çok haklı. Geçen Mert arkadaşımız da bana ceza vermişti, mesajın içeriği ise tek bir cümleydi. "Lütfen kullandığınız üsluba özen gösteriniz."

Peki hatamı mağzur görün. Sizden ricam vereceğiniz cezalar yanlış bilgilendirmeden dolayı ise, bilginin doğrusunu hatanın yanlışını açıklayarak bilgilendirmeniz. Bu sadece benim için değil herkes için bu şekilde yapılırsa çok daha iyi olacağını düşünüyorum.

Elimde ASUS M5A97 R2.0 anakart mevcut. Ram alacağım yakın zamanda. Şuan Vatan'da CL9 hızında max 1866 Mhz hız ram var. Corsair'in yeni rami çıktı. Bu ram anakartımda sorunsuz olarak çalışır mı ? ( @SypeR )

Yeni konu açmaya değer mi bilmem. Açalım o zaman. :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı