Ceza süreleri sizce nasıl?

Ceza süreleri uzatılmalı mı?

• Oy verenlerin toplamı
    132
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hocam saydıran birisine 1 gün vereceklerini düşünmüyorum.

Ben neden burada gereksiz ceza aldım.

Şu yazım yanlışı olan mesajı alıntılama cezası 5 yıldır saçma bulduğum bir ceza, o kalksın yeter.
Eskiden sadece ortada gerçekten bir sorun varken ceza veriliyordu ama.
Keşke... Sırf ters düştüm diye bir moderatörden keyfi ban yediğim oldu, bir mesajımdan aynı anda 7 farklı ceza aldığım oldu. Moderasyondan genel olarak memnunum ama ceza süresinden bağımsız olmak üzere belirli aralıklarla kaliteleri artıp azalıyor. Eskiden forumu bırakmak için daha kışkırtıcıydı, o yüzden saatlik cezalar geldi. Telefonda bir harf hatası yaptığım için bir hafta ban yemişliğim var, üstüne hem de mesajı atar atmaz. Daha mesajı düzenlerken banı yemiştim. O yüzden dediğiniz tamamen moderatörün seviyesiyle alakalı.

Geçen gün Acun Medya'nın insanlara TV'ye HDMI kablosunu nasıl bağlanacağını antlatmasına gönderme yaptığım için 3 gün yedim. Şimdi burada şöyle bir orantısızlık var, zaten forumda çok mesajı olan üye kurallara daha dikkatli davranır ve daha az ceza yer. Ama yediğinde de tam yiyor.

Bence 10 uyarıdan fazla olunca süre şu kadar uzar diye değil de son 1000 mesajında kaç defa o konudan ceza aldığına veya bu süreler arasındaki sıklığpğa göre atılmalı uyarılar.

Ben burada neden ban yedim @Recep Baltaş.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…