Ceza Süreleri Uzasın mı?

Ceza Süreleri Uzasın mı?

• Oy verenlerin toplamı
    931
  • Anket kapandı .
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ceza sürelerine ek olarak, yeni kayıtlar için davetiye sistemine geçilse nasıl olur? Kayıt olmak isteyen kişiye yöneltilecek birkaç soruya verilen cevaba göre davetiye gönderilir yahut gönderilmez.

Buna ek olarak forumun altyapısı böyle bir sistemi destekler mi bilemiyorum ama, her kullanıcı için ayda birkaç sefer davetiye kodu üretebilme şansı getirilebilir. Böylece mevcut kullanıcıların arkadaşları da bu kodu kullanarak "referans belirterek" kayıt yaptırabilir.

Ceza sürelerine ek olarak, yeni kayıtlar için davetiye sistemine geçilse nasıl olur? Kaydolmak isteyen kişiye yöneltilecek birkaç soruya verilen cevaba göre davetiye gönderilir yahut gönderilmez.

Buna ek olarak forumun altyapısı böyle bir sistemi destekler mi bilemiyorum ama, her kullanıcı için ayda birkaç sefer davetiye kodu üretebilme şansı getirilebilir. Böylece mevcut kullanıcıların arkadaşları da bu kodu kullanarak "referans belirterek" kayıt yaptırabilir.

O zaman forum forum olmaz grup olur. Şu anki haliyle bu yüzden iyi bence.

Şu an sizin mesajınızı alıntıladım işte.
Aldığım ceza ise alıntıladığım mesajın yazım hatalı olması, yani mesajı yazan kişinin yanlış yazması.
Kurallarda düzeltmem gerektiği yazıyor.

Ve bunu yaparak konu ile alakasız mesaj yazdınız. Ama oysaki bir üyeye bilgi veriyorsunuz. Kuralların bazıları sıkıntılı kim ne derse desin.

Aynı kalsın hocam. Yeter artık, nefes alamıyorum banlardan dolayı. Ceza süresi değil cezaların işlevini değişmeniz lazım. Sanki bu ceza kuralları robotlara koyulmuş gibi yapıyorsunuz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı