Cezalı tagı geldi!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Technopat bile ırkçılığa başlamış. Bir Technopat üyesi olarak derhal Recep Baltaş'ın görevden affını talep ediyorum. (!)

Şaka bir yana gerçekten çok kötü olmuş yav, neden böyle bir şeyi eklediniz ki? İmalat hatası gibi damgalamışsınız üyeleri.

Aslında yeşil olarak yazılsa daha güzel olabilirdi ya da mavi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Technopat bile ırkçılığa başlamış. Bir Technopat üyesi olarak derhal Recep Baltaş'ın görevden affını talep ediyorum. (!)

Şaka bir yana gerçekten çok kötü olmuş yav, neden böyle bir şeyi eklediniz ki? İmalat hatası gibi damgalamışsınız üyeleri.

Bir cümlemde nokta koymam gerekirken, yanlışlıkla soru işareti koymuşum. Sırf bu yüzden 1 saat ceza yedim. Bu kadar inciğine cıncığına kadar sert kural koyulmaması gerekir. Kimse kusura bakmasın da, saçma sapan kuralları var bu sitenin.

Sonunda ya, ceza alınca cevap veremiyorum, karşımdaki cevap bekliyor vicdan azabı çekiyorum.

Bu aralarda moda oldu ha... Yok "turistler için aşılıyım maskesi" yok, Technopat'ta ceza alanlar için cezalıyım etiketi... Nereye baksam için kararıyor yemin ediyorum. 😂 Buradan tüm üyelerimize Melek Mosso'dan "Hiç Işık Yok" adlı parça gelsin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bana pek yakışmadı.
Screenshot_2.png

Böyle daha iyi oldu sanki. Pembe yapacaktım da olmadı :(
Screenshot_3.png

Screenshot_5.png
Screenshot_6.png
Screenshot_7.png

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular