Cezalı tagı geldi!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Katılmıyorum, ceza yiyecek bir şey yapıldıysa yanlış bir şey yapmışsınızdır. Aşağılayıcı olduğunu da düşünmüyorum.
Kullanıcının damgalı bir şekilde gezmesi ne kadar doğru sizce? Yaptığı yanlış da vatana ihanet değil, imla hatası. Kalıcı banlarda belki güzel durabilir de, küçük uyarılarda mantıklı bulmuyorum.

Katılmıyorum, ceza yiyecek bir şey yapıldıysa yanlış bir şey yapmışsınızdır. Aşağılayıcı olduğunu da düşünmüyorum.
İnsanlar eskiden görmediği için dalga geçmiyordu. Fakat şimdi ceza yiyenleri görebilecekleri için dalga geçebilecekler. Yoksa ben de aşağılayıcı olmadığını biliyorum.

Kullanıcının damgalı bir şekilde gezmesi ne kadar doğru sizce? Yaptığı yanlış da vatana ihanet değil, imla hatası. Kalıcı banlarda belki güzel durabilir de, küçük uyarılarda mantıklı bulmuyorum.
Çokça cezalı olduğum için yazamama durumum oldu, bunun için iyi olduğunu düşünüyorum ben.
İnsanlar eskiden görmediği için dalga geçmiyordu. Fakat şimdi ceza yiyenleri görebilecekleri için dalga geçebilecekler. Yoksa ben de aşağılayıcı olmadığını biliyorum.
Dalga geçenler de ban yiyecek.

b.PNG

Hocam @Recep Baltaş kendisi dedi.

Oldukça beğendim.

Ceza almış kişilerin umursamadığını düşünmemizi engeller.

Bugün neredeyse girdiğim bütün konularda konu sahipleri cezalıydı. Eğer cezalı yazmasaydı troll konu konu kapatılsın neden cevap vermiyorsun gibi sorular sorulacaktı.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı