Cfw Nintendo Switch nedir?

Ömerrrrrr

Hectopat
Makaleler
3
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Okul ile ev arasında uzun bir yolculuk yaptığımdan Nintendo Switch almaya karar verdim. Oyunları teker teker alıp az bir zararla takas ederim diye düşünüyordum fakat cfw li Switch'ler gördüm. Bu Switch'lerde bütün oyunlar olduğu söyleniyor. Aklıma bazı sorular takıldı.
Cfw li Switch orijinal oyun çalıştırabilir mi?
Bugün kırılan bir Cfw'li Switch'e yarın yeni bir oyun çıktığı zaman indirme seçeneği geliyor mu?
Ve bunlardan bağımsız Switch ile Switch Lite arasında toplu taşımada kullanımda bariz bir ağırlık farkı/şarj farkı var mı? Konu korsan mı onu bile tam anlamadım moderatörler bilgi almama izin verirse sevinirim.

@MisakiTaro hocam cevaplayabilir bu soruları.
Merhaba arkadaşlar. Okul ile ev arasında uzun bir yolculuk yaptığımdan Nintendo Switch almaya karar verdim. Oyunları teker teker alıp az bir zararla takas ederim diye düşünüyordum fakat cfw li Switch'ler gördüm. Bu Switch'lerde bütün oyunlar olduğu söyleniyor. Aklıma bazı sorular takıldı.
Cfw li Switch orijinal oyun çalıştırabilir mi?
Bugün kırılan bir Cfw'li Switch'e yarın yeni bir oyun çıktığı zaman indirme seçeneği geliyor mu?
Ve bunlardan bağımsız Switch ile Switch Lite arasında toplu taşımada kullanımda bariz bir ağırlık farkı/şarj farkı var mı? Konu korsan mı onu bile tam anlamadım moderatörler bilgi almama izin verirse sevinirim.
CFW'yi root ya da ROM atmak gibi düşünebiliriz. Korsan olup olmaması kullanım amacına bağlı.

Bunu yapmak için eski parti cihaza ihtiyacımız var. Lite ve yeni sürümlere yapamıyoruz. Bu yüzden alacağınız kişiden seri numarasını isteyin ve şu siteden kontrol edin.

gbatemp.net

Switch Informations by serial number - READ THE FIRST POST before asking questions

TL;DR. Compare your serial here to know if your Switch is patched or not: Serials beginning with XAW1: Serials between XAW10000000000 - XAW10074000000...
gbatemp.net
gbatemp.net

Bunun ardından bir adet RCM Jig ve bilgisayar ile kolayca CFW yapabiliyorsunuz.

Nintendo Switch Lite'ı taşımak daha kolay ve bataryası daha iyi gidiyor. Fakat oyunları çok pahalı olduğundan eski parti bir Switch ve 20.000 mAh Powerbank iş görür.

Ayrıca vakti geldiğinde yeni bir Joy-Con almaya hazır olun çünkü bu cihazların kronik drift sorunu var.
@MisakiTaro hocamdan alıntıdır ve kendisi şu an cezalıdır.

Son düzenleme:
@MisakiTaro hocam cevaplayabilir bu soruları.

CFW'yi root ya da ROM atmak gibi düşünebiliriz. Korsan olup olmaması kullanım amacına bağlı.

Bunu yapmak için eski parti cihaza ihtiyacımız var. Lite ve yeni sürümlere yapamıyoruz. Bu yüzden alacağınız kişiden seri numarasını isteyin ve şu siteden kontrol edin.

gbatemp.net

Switch Informations by serial number - READ THE FIRST POST before asking questions

TL;DR. Compare your serial here to know if your Switch is patched or not: Serials beginning with XAW1: Serials between XAW10000000000 - XAW10074000000...
gbatemp.net
gbatemp.net

Bunun ardından bir adet RCM Jig ve bilgisayar ile kolayca CFW yapabiliyorsunuz.

Nintendo Switch Lite'ı taşımak daha kolay ve bataryası daha iyi gidiyor. Fakat oyunları çok pahalı olduğundan eski parti bir Switch ve 20.000 mAh Powerbank iş görür.

Ayrıca vakti geldiğinde yeni bir Joy-Con almaya hazır olun çünkü bu cihazların kronik drift sorunu var.
@MisakiTaro hocamdan alıntıdır ve kendisi şu an cezalıdır.
Teşekkür ederim hocam bilgiler için. Peki Cfw li alet alınca bir daha yapmam gerekiyor mu ? Ve güncel oyunlar geliyor mu ben 2. El alıcam ve o zaten cfwli. Şimdi joy con fiyatlarına baktım da her bozulduğunda 1000 lira vermek eyvah eyvah. lite daha iyi olacak gibi

Son düzenleme:
Teşekkür ederim hocam bilgiler için. Peki CFW işlemi yapılmış alet alınca bir daha yapmam gerekiyor mu ? Ve güncel oyunlar geliyor mu ben 2. El alacağım ve o zaten CFW işlemi yapılı bir halde.. Şimdi Joy Con fiyatlarına baktım da her bozulduğunda 1000 lira vermek eyvah eyvah. Switch Lite daha iyi olacak gibi.
Yok hocam. 1000 TL vermenize gerek yok videosunu atayım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
CFW ile alet alırsanız bir daha yapmanız gerekmez eğer adam aleti sıfırlamazsa ve içindeki oyunlar da kalır eğer sıfırlanmazsa.

Yok hocam. 1000 TL vermenize gerek yok videosunu atayım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
CFW ile alet alırsanız bir daha yapmanız gerekmez eğer adam aleti sıfırlamazsa ve içindeki oyunlar da kalır eğer sıfırlanmazsa.
Anladım hocam peki ileride çıkacak oyunlar CFW li aletlere geliyo mu otomatik? Adam mesela immortals fenix rysing 4 saat sonra hemen geldi vs dedi ama inanmadım pek

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı