CG Cookie İnternet Sitesi Tam Açılmama Sorunu

Evet bende girebiliyorum dns adresini şu şekilde düzenler misin?
aaa.png

Ve rica etsem tarayıcı geçmişini ''en baştan'' temizle dedikten sonra kapatıp açıp tekrar dener misiniz?

Birde VPN ile girince o 3 ssl hatasını vermedi.

Evet bende girebiliyorum dns adresini şu şekilde düzenler misin?
Eki Görüntüle 266103
Ve rica etsem tarayıcı geçmişini ''en baştan'' temizle dedikten sonra kapatıp açıp tekrar dener misiniz?
Maalesef olmadı :( Format atasım var yeminle. Ama telefondan girincede sorun var. Ya modem yada Türk Telekom sorunun kaynağı. Bana modem gibi geliyor.

Sana alternatif çözüm sunayım :)
Opera indir rahatlıkla her siteye gir. Bir özelligini aktif ediyorsun tarayıcıdan o kadar..
OPERA VPN

Ki ssl hatası modemle alakalı oldugunuda sanmıyorum. Kullandıgınız zenmate,ultrasurf gibi VPN programlarından dolayıda kaynaklanabilir.
Bütün VPN programlarını silip dediklerimi en baştan uygulamanızı rica ediyorum..

Kısacası Proxy programlarını silin.

VPN'i kaldırıp denedim fakat yine olmadı. Hem VPN ile alakalı olsa telefondan girmezmiydi? Opera kuruluydu VPN özelliğini açtım ama VPN'e bağlanılmadı diyor. Yılan hikayesine döndü bu mesele. Bence basit bir çözümü var ama hadi bakalım.

Modemi sıfırla ama bilgilerini biliyorsan sıfırla büyük ihtimalle proxy programları değişiklik yapmış olabilirde olabilir modemde.

SypeR ve Hüseyin Ben adlı üyelere ilgilileri ve yardımları için çok teşekkür ederim. Sorun çözüldü:). İnternet aboneliğinde "Güvenli İnternet Aile Profili" etkindi onu kaldırdım ve sorun halloldu. Çözüm basitmiş ama bu engellemeyi anlamadım. Sonuçta site video eğitim sitesi. Ama sebebi bilinmeyen bir engelleme var.

"Güvenli İnternet Aile Profili"
Şu nalet olası şeyden nefret ediyorum. İşini doğru dürüst yapamayan, üstüne üstlük sizin veri trafiğinizi incelemek için izin bile verdirten nalet ötesi bir şey.

Çözüldüğüne göre problem yok. :)

Bu arada SSL hatası almanızın sebebi şu:
Veri arada başka bir sunucu tarafından işleme alındığı için (aile profili şeysi) SSL sertifikası burada bir problem olduğunu ve bilginin başka bir sunucu tarafından gönderildiğini düşünerek (ki haklı da) veri aktarımını kesiyor. Bu sebeple de .css'leri indiremiyor ve sitenin zevkini yaşayamıyorsunuz.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı