CG Cookie İnternet Sitesi Tam Açılmama Sorunu

A.Salih

Hectopat
Daha fazla  
CG Cookie adlı siteye girmek istiyorum ama site tam açılmıyor. Sitenin hiçbir grafik düzeni yok beyaz arkaplanda yazılar alt alta. Zaten açınca görebilirsiniz. Garip olan VPN açıkken girince sorun yok, düzgünce giriyor. Bu sorunun Türkiye ile veya benim modem ile alakalı olduğunu düşünüyorum ama sorunun sebebini bulamıyorum. Siz de denemelerinizin sonucunu bildirirseniz sevinirim. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dns değiştirdim, tarayıcı önbelleğini temizledim, farklı tarayıcı kullandım, gizli sekmede açtım fakat işe yaramadı. Sadece VPN ile giriyor ama oda yavaş ve güvenli değil. Bu sorunu nasıl çözebilirim? (Siteye girinceki hali ekte.)

Dosya Ekleri

• pic1.png
    pic1.png
    50,8 KB · Görüntüleme: 204
En son güncellemeler yapılı mı? Zira sayfa SSL destekli olduğu için o dosyaları indirmeye çalışırken SSL hatası veriyor ve dosyaları orijinal sunucudan çektiğini garantiliyemiyor. Herhangi bir eklenti vs yüklü mü tarayıcında?

En son güncellemeler yapılı mı? Zira sayfa SSL destekli olduğu için o dosyaları indirmeye çalışırken SSL hatası veriyor ve dosyaları orijinal sunucudan çektiğini garantiliyemiyor. Herhangi bir eklenti vs yüklü mü tarayıcında?

Bu sorunun üstüne güncelleme yapmıştım sanırım. Chrome güncel. Eklenti olarak; EagleGet Downloader, Free Download Manager, IDM, AdBlock Plus, Mail Checker, Turn off Lights var. Bunların engelleyeceğini sanmıyorum.
Site'nin yardım kısmından iletişime geçtim bu sorunun birkaç hafta önce Amerika kullanıcılarında görüldüğünü ve bu sorunu arkadaşlarına danışacağını söyledi. Benim anlamadığım neden sadece bende var ve niye herşeyi yapınca girmiyor ama VPN ile bağlanınca giriyor?

Saat otomatik ve dogrumu diye sorasım var..
Kontrol ettim. Saat otomatik ve doğru. Siz girebiliyormusunuz?

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı