CGNAT Wi-Fi bağlantısında internet yok hatası

ardaglr04

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Bornova ,İzmir
Daha fazla  
Merhaba herkese,

Superonline ile bu CGNAT batağına ben de düştüm. Başta kabullenmek istememiştim ama bazı sıkıntılar yaşamaya başlayınca anladım. Kullandığımız modem Superonline'ın kullanıcılarına 5G destekli verdiği ZTE H3600 V9.

Şimdi sebebi CGNAT mıdır bilmiyorum ama telefonlarımızda Wi-Fi bağlıyken internet yok hatası alıyoruz.
  • Google Chrome'da iken yukarıda internet yok yazmasına rağmen internet kullanabiliyoruz ama spesifik olarak Spotify "Şu an çevrimdışısınız" diyerek inmiş olmayan hiçbir şarkıyı oynatmamıza izin vermiyor.
  • Bilgisayarlarımızda da internet yok yazıyor (kablo ile bağlı) ve onda da Spotify açılmıyor, Windows Update servisleri de dahil olmak üzere Microsoft Store vb. servisler internete bağlanamıyoruz hatası veriyor.
  • Televizyonlara geldiğimizde, eski televizyonumuz modeme bağlanıyor ama internet yok diyerek bizi hiçbir uygulamaya almıyor; yeni televizyonumuzda ise Amazon Prime Video açılmıyor.
  • Ayrıca her web sitesine de giremiyoruz, bunu tetikleyen nedir bilmiyorum ama bazı çok kullanılmayan web sitelerinde "ERR_CONNECTION_RESET" hatası alıyoruz. Hem telefonda hem de bilgisayarlarda.

Bütün bu saydıklarım CGNAT batağına düştükten sonra ortaya çıktı ve her biri çok sinir bozuyor.

Teşekkürler,
Arda Güler

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı