CH 321 vs. HS35

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Daha fazla  
Merhaba başlıkata da belirttiğim üzere iki kulaklık arasında kaldım. Aralarında 80 TL var. Cooler Master aradaki 80 TL hak ediyor mu yoksa Corsair'da bir sakınca var mı?

CH321 tabii ki. HS35'i asla ama asla önermiyorum bugün desinler HS35 mi fason mal mı fason alırım götürür en azından.

CH321 tabii ki. HS35'i asla ama asla önermiyorum bugün desinler HS35 mi fason mal mı fason alırım götürür en azından.

O kadar kötü yani, peki bu CH321'i nasıl buluyorsunuz eğer bunu da kötü buluyorsanız bu fiyata önerinizi alabilir miyim?

Sizin bu fiyatlara önerinz nedir?
Beklentiniz çok yüksek ses ve müzik kalitesi değilse, iyi bir mikrofon ve rahatlık peşindeyseniz şu an kullandığım HyperX Cloud Stinger Core'un PC için olan modelini önerebilirim. 1 Yıl oldu olacak bir sorun yaşamadım, jack girişli bir üründür. Telefonda da kullanılabiliyor. İncelemesine bir bakın derim. CH321 hakkında bir bilgim yok kusura bakmayın.

Beklentiniz çok yüksek ses ve müzik kalitesi değilse, iyi bir mikrofon ve rahatlık peşindeyseniz şu an kullandığım HyperX Cloud Stinger Core'un PC için olan modelini önerebilirim. 1 Yıl oldu olacak bir sorun yaşamadım, jack girişli bir üründür. Telefonda da kullanılabiliyor. İncelemesine bir bakın derim. CH321 hakkında bir bilgim yok kusura bakmayın.

O Kulağa değen malzemesini beğenmedim, CH321'deki eride daha rahat ederim diye planlıyorum bu arada oyun oynuyorum mikrofonu idare etse yeter

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı