CH321 ses performansı nasıl?

Abi yapma

Hectopat
Daha fazla  
İyi günler, 2-3 senedir 20TL'lik kulak içi A101 kulaklığını kullanıyorum. Artık yeni bir kulaklığa geçme vaktinin geldiğini düşündüm. Cooler Master CH321 almak istiyorum. Ses performansı nasıldır, iyi ses kasabilir miyim? Ve kulak içi kulaklık ile arasında aşırı bir fark hisseder miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir süre kullandım memnundum ses kasılır. Kulak içi ile arasındaki farka gelecek olursak hangi kulak içi kulaklık? Bütçeni de belirtirsen arkadaşlar başka öneride bulunabilir belki çok daha iyi kulaklık senin bütçene uyar.

Bir süre kullandım memnundum ses kasılır. Kulak içi ile arasındaki farka gelecek olursak hangi kulak içi kulaklık? Bütçeni de belirtirsen arkadaşlar başka öneride bulunabilir belki çok daha iyi kulaklık senin bütçene uyar.
Kulak için kulaklık derken A101 de ki 20Tl lik kulaklıkları kastetmiştim. O kulaklıktan CH321'e geçmek Bana çağ atlatır mı ? Onu sormuştum tam izah edememişim.

Kulak için kulaklık derken A101 de ki 20TL'lik kulaklıkları kastetmiştim. O kulaklıktan CH321'e geçmek bana çağ atlatır mı? Onu sormuştum tam izah edememişim.

Evet olabilir ama fiyat olarak pek haketmiyor özellik konusunda 10TL daha fazla verip Gamenote H2002D alabilirsin.

CH321 kullanıyorum ben de. Ses kalitesi güzel, mikrofon kalitesi çok çok güzel, çok net bir ses algısı var. Ses kasılır yani bu kulaklıkla, bana kulakların yerine dedektör taşıyorsun herhalde demişlerdi :) Ben 280TL iken almıştım, şimdi 400 küsurlerde sanırım, daha iyi alternatifleri olabilir bu durumda.

Kulak için kulaklık derken A101 de ki 20Tl lik kulaklıkları kastetmiştim. O kulaklıktan CH321'e geçmek Bana çağ atlatır mı ? Onu sormuştum tam izah edememişim.
Atlatır. Bende de var uyduruk bir kulak içi kulaklık çok sıcak havalarda onu kullanıyorum ama ses inanılmaz kalitesiz geliyor diğer kulaklıktan sonra.

Geri
Yukarı