CH321 vs HS50 Pro

Cooler Master CH321 USB bağlantılı bir bulaklık. İlk partileri rezaletti. Ancak şu an güncel olarak gelen ürünlerde sorun yok gibi. Varsada çok nadir artık.

HS50 Pro ise jak uçlu bir kulaklık.
Kulaklığın ana kablosu tek jaklı bitişe sahip.
Kulaklık kutusundan çoklayıcı çıkmakta. Bu aparat bize kulaklık ve mikrofon bağlantısını ayırmaya yarar.
Not: Tek girişe sahip telefon, tablet, laptop gibi cihazlar için çoklayıcı kullanımına gerek yok. Tek jak üzerinden hem ses girişi hem ses çıkışı sağlanmaktadır. Ancak 2 girişe sahip cihazlar için çoklayıcı kullanımı gerekmektedir masaüstü kullanımında olduğu gibi.

Hocam kulaklık 2 çıkışlı. Sizde de 1 giriş var. Kulaklığın 2 ucunu 1 uca indirmek için çoklayıcı lazım.
Yanlışınız var. Kulaklığı birkaç gündür kullanıyorum. Tek çıkışlı. Mavi olanından aldım içinden çoklayıcı da çıktı fakat deneme imkanım olmadı çünkü elimdeki notebook da tek girişli. Mikrofon sıkıntısı da yaşamadım. Realtek Audio Console'dan ayarlanabiliyor. Almadan önce bilmiyordum mikrofon takılıp çıkarılabiliyor. Konfor olarak da her kafaüstü kulaklık gibi bende uzun kullanımda bunalma yapıyor.

Son düzenleme:
Yanlışınız var. Kulaklığı birkaç gündür kullanıyorum. Tek çıkışlı. Mavi olanından aldım içinden çoklayıcı da çıktı fakat deneme imkanım olmadı çünkü elimdeki notebook da tek girişli. Mikrofon sıkıntısı da yaşamadım. Realtek Audio Console'dan ayarlanabiliyor. Almadan önce bilmiyordum mikrofon takılıp çıkarılabiliyor. Konfor olarak da her kafaüstü kulaklık gibi bende uzun kullanımda bunalma yapıyor.
Kusura bakmayın hocam. Ters yazmışım.

Geri
Yukarı