Sürprizbozan Chainsaw Man hakkinda düşünceleriniz neler?

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

agaban70

Decapat
Chainsaw Man adlı animeyi bitirdim, mangayı da bitirdim. Çok değişik sahneler ters köşelerle doluydu ama sizin de fikirlerinizi almadan edemeyeceğim ve birkaç sorum var;
1-Makima neden Denji'nin kalbini istiyor?
2-Anime 2. sezon ne zaman gelir?

Şöyle bir sıkıntı var ki Chainsawman animesi bir manga uyarlaması. Dolayısıyla ilk soruya uzun uzadıya cevap verebiliriz, ama gerçekten bunu duymak istiyor musunuz?

Ayrıca mangasını okumanızı tavsiye ederim, olaylar yeni başlıyor.

Testere İblisi yediği iblisleri zihinlerden silebildiği için Makima Testere İblisi'ni kontrol altına alıp bütün iblisleri yok etmek ve dünyayı korumak(!) istiyor. Bunun için de Denji'nin kalbine (yani Pochita'ya) ihtiyacı var. (Çünkü asıl Testere İblisi Denji değil, Pochita)

2. sezon muhtemelen 2024 sonu veya 2025 başı gibi gelir. Mappa çok fazla seri alıyor o yüzden yeni sezonun gelmesinin epey süreceğini düşünüyorum.

Testere İblisi yediği iblisleri zihinlerden silebildiği için Makima Testere İblisi'ni kontrol altına alıp bütün iblisleri yok etmek ve dünyayı korumak(!) istiyor. Bunun için de Denji'nin kalbine (yani Pochita'ya) ihtiyacı var. (Çünkü asıl Testere İblisi Denji değil, Pochita)

2. sezon muhtemelen 2024 sonu veya 2025 başı gibi gelir. Mappa çok fazla seri alıyor o yüzden yeni sezonun gelmesinin epey süreceğini düşünüyorum.
Teşekkürler.

Geri
Yukarı