Champion 5T12 sistem alınır mı?

nergal

Centipat
Daha fazla  
Herkese merhaba,

Intel 12400F işlemci ve Inno3D RTX3060'lı aşağıdaki sistem f/p olarak tavsiye eder misiniz? B fiyat fazla, bekleyin gibi bir durum söz konusu değilse almaya meyilliyim şu an.

Champion 5T12-3060 - Game Garaj

Fikir vereceklere şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Maalesef kimse fiyat hakkında bir şey söyleyemez. Ülkemizin durumu belli dolar gün geçtikçe geri artıyor. Anakart hariç sistem iyi gözüküyor. Bana kalırsa aceleniz yoksa bekleyin ve youtuberlerin, yayıncıların kampanyalarını takip edin.

Fikirleriniz için teşekkür ederim. Aslında herhangi bir acelem yok ama fiyatlar sürekli yükseliş ivmesinde olduğu için bekledikçe de zarara giriyormuşum gibi geliyor. :)
Herhangi fan boyluğum yok ama işlemcimin Intel olmasını istiyorum. 12400F seçmemin sebebi de genelde oyun oynacağım halde, arada hobi olarak render vs işleri ile de uğraşırım. 12100 bakmak istemedim o sebeple.
Ekran kartı için de 3060 mantıklı geliyor. Ama siteme pahalı diyorsanız eğer beklemeyi tercih etmek gerekiyor sanırım...

Fikirleriniz için teşekkür ederim. Aslında herhangi bir acelem yok ama fiyatlar sürekli yükseliş ivmesinde olduğu için bekledikçe de zarara giriyormuşum gibi geliyor. :)
Herhangi fan boyluğum yok ama işlemcimin Intel olmasını istiyorum. 12400F seçmemin sebebi de genelde oyun oynacağım halde, arada hobi olarak render vs işleri ile de uğraşırım. 12100 bakmak istemedim o sebeple.
Ekran kartı için de 3060 mantıklı geliyor. Ama siteme pahalı diyorsanız eğer beklemeyi tercih etmek gerekiyor sanırım...
12400F tabiki de güzel bir işlemci ama DDR5 ram takmadıkça 11400F le 12400F arasında çok az performans değişiyor. Tabi bir de bu işlemciler çok ısınacak , stok soğutucular yetersiz kalıcak. O yüzden 11400F alıp üstüne güzel bir hava soğutucu alabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı