Charmquell'in annesi vefat etmiş

Allah sabır versin. Yaşadığı şeyler zor. Annesi enkaz altındayken kurtaramayıp başka insanlara yardıma gitmiş. Günlerce kimse yardıma gelmemiş. Evden TV ve internetten gördüğümüz sadece buz dağının görünen kısmı. Oradaki insanların yaşadıkları çok zor şeyler.

Keşke iyi insanlara ve çevresine bir şey olmasa. Her kötü olayda mutlaka sevilen birinin başına kötü bir şey gelir.

Annesi en son enkazdaydı diye hatırlıyorum, kendisi kurtarılmıştı ama annesinin enkazda olduğunu söylüyordu daha bu sabah attığı storyde. Maalesef annesi hayatını kaybetmiş. Allah rahmet eylesin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Çok üzüldüm, başı sağolsun.

Yazık harbiden ya, adam bas bas bağırdı yardım edin yardım edin diye. Attığı storylerde kimsenin gelmediğini gördüm. Belki bir ekip gelseydi kurtarılabilirdi. Kendisi de molozların altındayken önündeki duvar şans eseri yıkılmış ve yoldan geçen amcanın birisi sayesinde çıkmış. Hayatlarımızın pamuk ipliğine bağlı olması gerçeği hem korkutucu hem de üzücü.

Yeni konular

Geri
Yukarı