CharmQuell'in ayyıldız tim videosu hakkında ne düşünüyorsunuz?

• Konuyu başlatan xu1
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 7
  • Görüntüleme 608
Yıllardır bilinen bir şey bu. Adamlar sözde Anonymous'u hackliyor ve hiçbir yabancı kaynakta haberi düşmüyor :D Kaldı ki Anonymous'un kendisine ait bir sitesi bile yok. Nasıl hackliyorlar acaba? Zamanında Ayyıldız Tim hakkında söz söyleyen Ersin Yekin'e karşı bile bir şey yapamadılar. Bu topluluğa hâlâ inanan varsa da elimde satılık köprü var, DM gelebilirsiniz. Bahsettiğim video da Ersin Yekin Ayyıldız Tim hakkında bir şeyler söylüyor yazarsanız çıkar YouTube'da.

@xu1, amaçları belli durmuyor mu zaten? Marka reklamı adı altında eğitim seti ve yüzük satmak amaçları. Başka hiçbir amaçları yok. Alan varsa da kendi sorunu, yapacak bir şey yok. Daha bilgisayarındaki virüsleri temizlemesini bilmeyen birisinin, ne kadar hackleme eğitimi de bildiği tartışılır :D

@xu1, amaçları belli durmuyor mu zaten? Marka reklamı adı altında eğitim seti ve yüzük satmak amaçları. Başka hiçbir amaçları yok. Alan varsa da kendi sorunu, yapacak bir şey yok. Daha bilgisayarındaki virüsleri temizlemesini bilmeyen birisinin, ne kadar hackleme eğitimi de bildiği tartışılır :D

😃😃 Dogru. Bir de canli yayinda bu egtim setlerimizi ozellikle evde oturan kadinlar alsin, onlar cok basarilir oluyorlar dedi. 😆😆

Yeni konular

Geri
Yukarı