Yuukrp'nin yeni videosu hakkında ne düşünüyorsunuz?

spec_haze

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 5500
RX 6600
Gigabyte a320m-s2h
Corsair Vengeance 8x2 3000mhz
Yuukrp tlaunchr hakkında yeni video atmış arkadaşlar videosunda Technopat görselleri filanda var, bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

"Kendi çalıyor, kendi oynuyor." dedikleri bu olsa gerek. Daha kötüsü "Bir deli kuyuya taş atmış, kırk kişi ardından atlamış." felsefesini benimseyen içerik tüketicileri.
Başka bir konuda aynı konu hakkında yorum yapmıştım.

Kendisi bilgilendirici bir video çekmeye çalışmış, bilgiler yalan veya doğru insanların onun yaşı ile dalga geçmesini pek doğru bulmadım. Zaten, launcher pek de içimi açmıyordu.

Yok öyle bir şey uygulama virüssüz bizzat çoğa arkadaşımda ve bende var 3 haftadır bilgisayar normal bir şekilde çalışıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yok öyle bir şey uygulama virüssüz bizzat çoğa arkadaşımda ve bende var 3 haftadır bilgisayar normal bir şekilde çalışıyor.

Virüs programları yakaladı diyor oradan bize McAfee selam veriyor:).

video hakkında anladığım reddit kullanıcıları sırf minecraft java dosyasını kendi sitesinden değilde tl sitesinden indirdiği için virüs muamelesi yapmış. gereksiz bir video olduğunu düşünüyorum. ayrıca oynadığınız oyun crack orjinal minecraft satın almıyorsunuz sonuçta, crack bir oyunu tarattığınızda virüs uyarısı alıyorsanız bu launcher da da almanızın normal olduğunu düşünüyorum.

Geri
Yukarı