ChatGPT-4 Türkçe sorularını çözebilecek kalitede mi?

AhmetBirkan

Hectopat
Merhaba, 3.5 versiyonu çözemiyor. 4 versiyonu sizce çözebilir mi? Satın almayı düşünüyorum ama boşa da 380 lira vermek istemiyorum fikirleriniz nelerdir? Teşekkürler.

@Crownguard hocam sizde sanırım 4 versiyonu var siz de bilginizi paylaşırsanız sevinirim.

Hocam müsait olduğumda deneyeyim ama hesabı çok kişi kullanıyoruz. GPT-4 versiyonunda da 3 saatte 25 mesaj gönderme hakkımız var. O yüzden bekleyebilirsiniz yani. Ama demem gerekir ki şu anki sürümde resim yükleme falan yok. Resmin linkini verme falan da yok, algılamıyor.

Siz soracağınız soruyu buraya atın. Denediğim zaman dönerim ben de size.

Hocam müsait olduğumda deneyeyim ama hesabı çok kişi kullanıyoruz. GPT-4 versiyonunda da 3 saatte 25 mesaj gönderme hakkımız var. O yüzden bekleyebilirsiniz yani. Ama demem gerekir ki şu anki sürümde resim yükleme falan yok. Resmin linkini verme falan da yok, algılamıyor.

Bu ağrıyı çok çok on gün daha çekersin.
Alƨ çizili kelime grubunun cümleye kayğı anlam
aşağıdakilerden hangisidir?
A)Oldum olası bu işlerden hiç anlamam.
B) Hemen hemen askerliği bitti
C)Oldu olacak istifa da etseydin.
D) Kendimi bildim bileli yumurta yemem.
E) Bu araba olsa olsa bir tondur.

Alti çizili kelime: çok çok

Nerden satın alıyorsunuz? Satın almaya açıldı mı ki? Tarayıcılar bile daha tam entegre etmediler, beta aşamasındalar.

1.

1680149527742.png

2.
1680149540655.png

Hocam dönecektiniz unuttunuz galiba.

Geri
Yukarı