Cheat Engine 6.4 nereden indirilir?

Smuya

Hectopat
Makaleler
7
Benim arkadaşın bir oyunda save cortladı. Konusunu açmıştım. O oyunda da Cloud save olmadığı için ben ona kendi dosyamı attım. İsim değişikliği yapmak için Cheat Engine'in 6.4 versiyonu gerekiyormuş oyunda isim değiştirme mekaniği olmadığından. Nereden indirebilirim?

Benim arkadaşın bir oyunda save cortladı. Konusunu açmıştım. O oyunda da Cloud save olmadığı için ben ona kendi dosyamı attım. İsim değişikliği yapmak için Cheat Engine'in 6.4 versiyonu gerekiyormuş oyunda isim değiştirme mekaniği olmadığından. Nereden indirebilirim?

Hocam Java yolu ile PC'ye bir şey yapabilir diye biliyorum veya direkt virüslü olarak indirmeyin gereksiz bir program zaten.

cheatengine.org

Orada yalnızca 7.5 sürümü mevcut.

Oradan indirmeyi deneyince indirmiyor.

Orijinal GitHub sayfasından istediğiniz sürümü indirebilirsiniz. Virüssüzdür kendisi zaten açık kaynak kodlu:

Hatta oradan direkt linki de ekleyim:

İndirdik kurduk sağ olun. Program açılmıyor ama antivirüslerle mi ilgili?

Antivirüsle ilgili olsa game-cheat türevi malware bulundu bir uyarı kutusu gösterirdi sanırım. Ama kapatıp çalıştırmayı da deneseniz iyi olur zira çoğu antivirüs pozitif olarak işaretliyor Cheat Engine'ı.

Yeni konular

Geri
Yukarı