Çözüldü Cheat Engine açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Hiç hata vermeden direkt açılmıyor. Güvenlik duvarı i kapatıp deneyeceğim. Ayriyeten Kaspersky kullanıyorum.

Tamam işte o yüzden açılmıyor. Aynısı bende de oluyordu güvenlik programlarını kapatıp çözdüm. Ayrıca Cheat Engine'yi Kaspersky üzerinden izin verin yani engellemesin virüs programı. Şu an açılıyor mu? @SHER-LOCKED

Son düzenleme:
Kaspersky'ı kapatmak işe yaramadı. Sanırım Windows güvenliğini de kapatmam gerek ama nasıl yapılacağını bilmiyorum.

Ekran Görüntüsü (29).png

Kaspersky'ı kapatmak işe yaramadı. Sanırım Windows güvenliğini de kapatmam gerek ama nasıl yapılacağını bilmiyorum.

Eki Görüntüle 766539

Bu linkten Defender Control programını yükleyip Defender'i devre dışı bırak diyerek kapatabilirsiniz. Bu arada hemen indir 523 KB butonunu virüs zannetmeyin oradan indiriyorsunuz.

Direkt mi açılmıyor yoksa hata mı veriyor? Bir de bu programı ne için kullanacaksınız?

Bu programı ne için kullanacağı seni alakadar etmez kanka. İster hile açar ister açmaz. Tamam bu forumda Korsan'a destek verilmiyor olabilir ama adam korsanla ilgili bir başlık açmamış hile için kullanıp kullanmaması seni ilgilendirmez kudurtma beni sizin gibilerin tek işi insanları kudurtmak Allah Allah.

Yeni konular

Geri
Yukarı